Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. Memorijal “Josip Jović”
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Bjelovar
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
JURAJ DALMATINAC
KOCUNAR
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Mladost Luka
Monter
Obrovac
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TK ENERGY
TK Zadar
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - 24
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 36
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti - 43
Mlađi kadeti - 47
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 27
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje - 47
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A -61
Kadeti A +65
Kadetkinje A -29
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Mlađe kadetkinje - 33
B001
512
4
LAURA ŠTOKIĆ (TK ZD)
254
32
POPOVIĆ ANA (DIVKNIN)
504
ANAMARIJA ČEŠLJAR (IM)
451
MIHAELA LEDINAA (TKDGUSA)
429
LEONA ĐIRLIĆ (MARJAN)
B002
274
18
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
402
4
JULIJA BARIŠIĆ (ŠUJICA )
71
KLARA BILIĆ (MARJAN)
469
NIKA PULJIZ (IM)
97
BLANKA LJUBIĆ (MARJAN)
B003
264
21
TARA KOZLICA (MONTR)
438
16
EMA TROŠELJ (OBROVAC)
462
MATEA PLANINIĆ (ENERGY)
121
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
49
GABRIELA ARTUKOVIĆ (MARJAN)
B004
268
0
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
490
35
DARIJA SUČIĆ (TKDKBB)
65
LINDA ZAKONOVIĆ (MARJAN)
125
PETRA GUDELJ (IM)
255
NIKA DODIK (DIVKNIN)
B021
254
40
POPOVIĆ ANA (DIVKNIN)
504
4
ANAMARIJA ČEŠLJAR (IM)
B022
451
3
MIHAELA LEDINAA (TKDGUSA)
429
14
LEONA ĐIRLIĆ (MARJAN)
B023
274
14
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
71
16
KLARA BILIĆ (MARJAN)
B024
469
0
NIKA PULJIZ (IM)
97
29
BLANKA LJUBIĆ (MARJAN)
B025
264
17
TARA KOZLICA (MONTR)
462
28
MATEA PLANINIĆ (ENERGY)
B026
121
19
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
49
30
GABRIELA ARTUKOVIĆ (MARJAN)
B027
490
49
DARIJA SUČIĆ (TKDKBB)
65
12
LINDA ZAKONOVIĆ (MARJAN)
B028
125
22
PETRA GUDELJ (IM)
255
20
NIKA DODIK (DIVKNIN)
B050
254
44
POPOVIĆ ANA (DIVKNIN)
429
22
LEONA ĐIRLIĆ (MARJAN)
B051
71
24
KLARA BILIĆ (MARJAN)
97
2
BLANKA LJUBIĆ (MARJAN)
B052
462
24
MATEA PLANINIĆ (ENERGY)
49
4
GABRIELA ARTUKOVIĆ (MARJAN)
B053
490
52
DARIJA SUČIĆ (TKDKBB)
125
65
PETRA GUDELJ (IM)
B067
254
16
POPOVIĆ ANA (DIVKNIN)
71
26
KLARA BILIĆ (MARJAN)
B068
462
8
MATEA PLANINIĆ (ENERGY)
125
28
PETRA GUDELJ (IM)
B077
71
12
KLARA BILIĆ (MARJAN)
125
30
PETRA GUDELJ (IM)
Medalists
1. PETRA GUDELJ, Imotski
2. KLARA BILIĆ, Marjan
3. MATEA PLANINIĆ, TK ENERGY
3. POPOVIĆ ANA, DIV KNIN