Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
13. Memorijal “Josip Jović”
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Bjelovar
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
JURAJ DALMATINAC
KOCUNAR
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Mladost Luka
Monter
Obrovac
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TK ENERGY
TK Zadar
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - 43
Mlađi kadeti + 51
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A +65
Mlađi kadeti - 43
A021
25
31
KARLO MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
12
5
FILIP VIDAČAK (CROSTAR)
A022
53
5
MARINO PAPARELA (MARJAN)
8
15
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
A023
483
3
DIVIĆ ANTE (IM)
15
23
FRAN BOGADI (CROSTAR)
472
ROKO NIKOLIĆ (ENERGY)
A053
25
25
KARLO MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
8
5
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
A054
15
20
FRAN BOGADI (CROSTAR)
472
0
ROKO NIKOLIĆ (ENERGY)
A072
25
17
KARLO MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
15
7
FRAN BOGADI (CROSTAR)
Medalists
1. KARLO MARJANOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. FRAN BOGADI, Cro Star - Mostar
3. ROKO BAKOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ROKO NIKOLIĆ, TK ENERGY
Mlađi kadeti + 51
A024
217
0
MARINO BILANDŽIĆ (MARJAN)
346
0
MATE PEŠIĆ (TKDGUSA)
177
MARIN DOGAN (IM)
A025
30
14
VITO ŠLOGAR (S.SOKOL)
5
36
ANTONIO REZO (CROSTAR)
45
VINKO MAURAC (MARJAN)
A055
217
7
MARINO BILANDŽIĆ (MARJAN)
177
6
MARIN DOGAN (IM)
A056
5
29
ANTONIO REZO (CROSTAR)
45
2
VINKO MAURAC (MARJAN)
A073
217
0
MARINO BILANDŽIĆ (MARJAN)
5
25
ANTONIO REZO (CROSTAR)
Medalists
1. ANTONIO REZO, Cro Star - Mostar
2. MARINO BILANDŽIĆ, Marjan
3. VINKO MAURAC, Marjan
3. MARIN DOGAN, Imotski
Kadeti A -41
C025
86
4
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
24
23
DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC (S.SOKOL)
C026
19
12
LEON LUNKO (MLADOST)
130
34
JAN PETRČIĆ (S.SOKOL)
C058
24
19
DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC (S.SOKOL)
130
21
JAN PETRČIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. JAN PETRČIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC, SUSEDGRAD SOKOL
3. LEON LUNKO, Mladost Luka
3. LUKA ĆUBELIĆ, Marjan
Kadeti A -45
C004
127
12
VITO MILOŠ (S.SOKOL)
50
20
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
28
KARLO MEŠTROVIĆ (S.SOKOL)
C005
26
0
IVAN MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
81
32
LEON HRGOTA (MARJAN)
38
MATEJ ŠANTIĆ (MARJAN)
C039
50
1
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
28
25
KARLO MEŠTROVIĆ (S.SOKOL)
C040
81
0
LEON HRGOTA (MARJAN)
38
0
MATEJ ŠANTIĆ (MARJAN)
C067
28
21
KARLO MEŠTROVIĆ (S.SOKOL)
81
41
LEON HRGOTA (MARJAN)
Medalists
1. LEON HRGOTA, Marjan
2. KARLO MEŠTROVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. MATEJ ŠANTIĆ, Marjan
3. TOMISLAV JELIĆ, Marjan
Kadeti A +65
D004
87
32
DAVID KRMEK (MARJAN)
131
0
ROKO BRANTUŠA (S.SOKOL)
94
NEVEN ČALJKUŠIĆ (MARJAN)
D005
39
4
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
423
25
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
92
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
D029
87
30
DAVID KRMEK (MARJAN)
94
10
NEVEN ČALJKUŠIĆ (MARJAN)
D030
423
34
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
92
11
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
D056
87
24
DAVID KRMEK (MARJAN)
423
16
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
Medalists
1. DAVID KRMEK, Marjan
2. FILIP ŠAKIĆ, Obrovac
3. NEVEN ČALJKUŠIĆ, Marjan
3. JAKOV MRŠIĆ, Marjan