Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. Sv. Nikola 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Čigra
DUGA RESA
Fast Kick
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb2
Karlovac
Lekenik
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Zaprešić
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -37
Kadeti -41
Mlađi kadeti -39
1006
74
0
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
218
7
LUKA TOMIĆ (JAS)
1007
210
0
DAVID MIHIC (PANTERA)
42
3
TONI DUJIĆ (RUG)
1008
67
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
41
5
IVAN MATIĆ (RUG)
1009
220
7
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
223
4
GORAN LISICA (OGULIN)
1030
218
4
LUKA TOMIĆ (JAS)
42
5
TONI DUJIĆ (RUG)
1031
41
3
IVAN MATIĆ (RUG)
220
8
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
1045
42
4
TONI DUJIĆ (RUG)
220
3
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
Medalists
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. ANTONIO KARPIŠEK, Jastreb2
3. LUKA TOMIĆ, Jastreb2
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA
Mlađe kadetkinje -27
1023
206
1
MIDZOR KALA (PANTERA)
39
3
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
21
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
1041
39
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
21
1
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. MARTA JURIĆ, Čigra
3. MIDZOR KALA, Pantera
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
1024
175
2
LAURA NEKIĆ (SENJ)
37
10
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
1025
207
2
ANA STIMAC (PANTERA)
23
9
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
1042
37
2
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
23
1
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
3. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. ANA STIMAC, Pantera
Kadeti -37
2005
104
0
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
226
11
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
108
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
193
IAN MIDZOR (PANTERA)
99
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
2021
226
18
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
108
10
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
2022
193
13
IAN MIDZOR (PANTERA)
99
1
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
2042
226
9
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
193
4
IAN MIDZOR (PANTERA)
Medalists
1. LUKA DREMPETIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. IAN MIDZOR, Pantera
3. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
3. KARLO PAVELIĆ, Sutla Šenkovec
Kadeti -41
2011
194
23
VITO JELIC (PANTERA)
63
8
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
54
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
2035
194
18
VITO JELIC (PANTERA)
54
26
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
2. VITO JELIC, Pantera
3. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj
3. ----