Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. Sv. Nikola 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Čigra
DUGA RESA
Fast Kick
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb2
Karlovac
Lekenik
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Zaprešić
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -43
Kadeti -37
Mlađi kadeti -36
1001
103
0
ANTONIO KUZMIĆ (LEKENIK)
16
1
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
191
FILIP PODNAR (GACKA)
77
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
182
PETER CISARIK (ILYO KE)
105
MATIJA MATKOVIĆ (LEKENIK)
49
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
222
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
86
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
1019
16
2
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
191
11
FILIP PODNAR (GACKA)
1020
77
0
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
182
0
PETER CISARIK (ILYO KE)
1021
105
6
MATIJA MATKOVIĆ (LEKENIK)
49
12
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
1022
222
8
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
86
4
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
1038
191
4
FILIP PODNAR (GACKA)
182
3
PETER CISARIK (ILYO KE)
1039
49
0
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
222
10
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
1049
191
5
FILIP PODNAR (GACKA)
222
7
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. LOVRO MATIĆ, Čigra
2. FILIP PODNAR, GACKA
3. IVANO BELAVIĆ, DUGA RESA
3. PETER CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
Mlađi kadeti -43
1010
215
5
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
224
1
DORIAN JURIĆ (LEKENIK)
1011
43
4
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
26
3
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
1012
48
4
BORNA BURSIĆ (TKDDRHR)
75
16
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
1013
187
5
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
141
8
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
1032
215
4
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
43
11
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
1033
75
6
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
141
7
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
1046
43
15
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
141
5
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
3. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Kadeti -37
2005
104
0
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
226
11
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
108
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
193
IAN MIDZOR (PANTERA)
99
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
2021
226
18
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
108
10
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
2022
193
13
IAN MIDZOR (PANTERA)
99
1
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
2042
226
9
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
193
4
IAN MIDZOR (PANTERA)
Medalists
1. LUKA DREMPETIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. IAN MIDZOR, Pantera
3. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
3. KARLO PAVELIĆ, Sutla Šenkovec