Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
13. Sv. Nikola 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Čigra
DUGA RESA
Fast Kick
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb2
Karlovac
Lekenik
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Zaprešić
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -36
2001
20
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
4
0
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
230
KARLA LONČAR (GACKA)
146
JULIA DODIG (ZAPRSC)
192
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
2002
219
5
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
32
10
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
50
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
145
TONKA LEPEN (ZAPRSC)
100
EMA SEVER (BIST)
2007
4
2
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
230
1
KARLA LONČAR (GACKA)
2008
146
12
JULIA DODIG (ZAPRSC)
192
0
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
2009
32
21
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
50
0
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
2010
145
4
TONKA LEPEN (ZAPRSC)
100
0
EMA SEVER (BIST)
2025
4
10
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
146
2
JULIA DODIG (ZAPRSC)
2026
32
14
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
145
2
TONKA LEPEN (ZAPRSC)
2044
4
1
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
32
6
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS
3. TONKA LEPEN, Zaprešić
3. JULIA DODIG, Zaprešić
Mlađe kadetkinje -39
2003
189
2
VITA PRPIĆ (SENJ)
98
3
LARA MARAS (SUTLA )
137
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
2004
10
5
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
144
4
PETRA OSTRIHON (ZAPRSC)
36
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
2019
98
6
LARA MARAS (SUTLA )
137
1
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
2020
10
11
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
36
2
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
2041
98
0
LARA MARAS (SUTLA )
10
0
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
2. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS
3. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
3. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin