Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
13. Sv. Nikola 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Čigra
DUGA RESA
Fast Kick
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb2
Karlovac
Lekenik
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Zaprešić
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -39
Kadeti -53
Kadetkinje -51
Mlađi kadeti -33
1003
12
3
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
200
5
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1004
25
10
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
139
4
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1005
221
2
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
138
5
IVAN POLJAK (PLTVICE)
47
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
1028
200
2
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
25
3
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
1029
138
10
IVAN POLJAK (PLTVICE)
47
2
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
1044
25
2
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
138
3
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra
3. NIKOLA MEJAŠKI, DUGA RESA
3. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
Mlađi kadeti -43
1010
215
5
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
224
1
DORIAN JURIĆ (LEKENIK)
1011
43
4
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
26
3
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
1012
48
4
BORNA BURSIĆ (TKDDRHR)
75
16
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
1013
187
5
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
141
8
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
1032
215
4
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
43
11
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
1033
75
6
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
141
7
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
1046
43
15
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
141
5
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
3. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -39
2003
189
2
VITA PRPIĆ (SENJ)
98
3
LARA MARAS (SUTLA )
137
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
2004
10
5
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
144
4
PETRA OSTRIHON (ZAPRSC)
36
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
2019
98
6
LARA MARAS (SUTLA )
137
1
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
2020
10
11
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
36
2
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
2041
98
0
LARA MARAS (SUTLA )
10
0
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
2. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS
3. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
3. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
Kadeti -53
2030
115
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
140
2
MATEJ KOSTELAC (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. MATEJ KOSTELAC, Plitvice
2. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje -51
2016
142
7
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
229
13
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
178
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
2039
229
10
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
178
4
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. SARA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. ----