Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
14. adidas Maksimir kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORIŠČE
Borišče 1
Borišče 2
Borišče 3
Borišče 4
Borišče 5
Borišče 6
Borišče 7
Borišče K
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Mlađi kadeti -33
1001
569
3
DARIO VINCEK (RUG)
604
2
LUCAS BOŽIĆ (IO)
182
JANKO KATULIĆ (LEKENIK)
345
LOVRO BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
450
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
455
ALI TALHA OZCOBAN (BORAC)
492
SVEN TINODI (TIGAZ)
391
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
119
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
1002
41
0
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
500
0
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
521
MARK HREN (TKDKANG)
347
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
169
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
44
ALVISE COMIN (DRAGO)
414
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
402
IVAN ŠARIĆ (BKEGLEV)
603
VIKTOR VRBAN (IO)
1016
569
1
DARIO VINCEK (RUG)
182
2
JANKO KATULIĆ (LEKENIK)
1017
345
13
LOVRO BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
450
12
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
1018
455
5
ALI TALHA OZCOBAN (BORAC)
492
4
SVEN TINODI (TIGAZ)
1019
391
8
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
119
3
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
1020
41
2
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
521
3
MARK HREN (TKDKANG)
1021
347
5
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
169
0
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
1022
44
2
ALVISE COMIN (DRAGO)
414
8
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
1023
402
1
IVAN ŠARIĆ (BKEGLEV)
603
3
VIKTOR VRBAN (IO)
1040
182
2
JANKO KATULIĆ (LEKENIK)
345
11
LOVRO BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
1041
455
1
ALI TALHA OZCOBAN (BORAC)
391
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
1042
521
5
MARK HREN (TKDKANG)
347
3
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
1043
414
3
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
603
8
VIKTOR VRBAN (IO)
1052
345
1
LOVRO BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
391
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
1053
521
6
MARK HREN (TKDKANG)
603
4
VIKTOR VRBAN (IO)
1059
391
14
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
521
5
MARK HREN (TKDKANG)
Dobitniki medalj
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
2. MARK HREN, TKD klub Kang
3. LOVRO BEDEKOVIĆ, Dubrava
3. VIKTOR VRBAN, ION