Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14. adidas Maksimir kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
Borilište 7
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Juniorke -49
Juniorke -52
Kadeti A -49
5001
158
21
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
574
1
LUKA GREGURIĆ (IO)
22
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
148
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
632
MARKO OSMOKROVIĆ (ELITE)
5002
150
3
FRAN VRBANAC (JASTREB)
618
0
MATEO PRIŠLIN (ELITE)
63
JOSIP ŠTEKO (TKTRNJE)
547
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
578
ANTE GUDELJEVIĆ (IO)
5014
158
18
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
22
0
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
5015
148
15
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
632
3
MARKO OSMOKROVIĆ (ELITE)
5016
150
32
FRAN VRBANAC (JASTREB)
63
0
JOSIP ŠTEKO (TKTRNJE)
5017
547
3
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
578
6
ANTE GUDELJEVIĆ (IO)
5033
158
12
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
148
0
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
5034
150
11
FRAN VRBANAC (JASTREB)
578
2
ANTE GUDELJEVIĆ (IO)
5047
158
10
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
150
4
FRAN VRBANAC (JASTREB)
Osvajači medalja
1. TIN MALEČIĆ, Jastreb
2. FRAN VRBANAC, Jastreb
3. ANDRIJA MAČEK, Jastreb
3. ANTE GUDELJEVIĆ, ION
Kadeti A -53
5003
361
2
LUKA ĐALO (MONTR)
223
13
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
5004
384
5
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
472
10
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
5005
572
13
VALENTINO HODNIK (IO)
619
3
PATRICK DUKANOVIĆ (ELITE)
5006
501
0
MARCELL HOTAK (TAJFUN)
463
0
DAMJAN JELOVEČKI - ĐOKIĆ (MAKSMR)
5021
223
18
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
472
4
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
5022
572
10
VALENTINO HODNIK (IO)
501
4
MARCELL HOTAK (TAJFUN)
5041
223
3
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
572
2
VALENTINO HODNIK (IO)
Osvajači medalja
1. DAVID VIDAKOVIĆ, Casper
2. VALENTINO HODNIK, ION
3. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. MARCELL HOTAK, Tájfun SE
Kadeti A -57
5035
628
7
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
630
3
FILIP MILOŠEVIĆ (ELITE)
Osvajači medalja
1. ANTE RONCEVIC, Pantera
2. FILIP MILOŠEVIĆ, ELITE
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
5007
175
0
VITA PRPIĆ (SENJ)
425
13
SARA SABLJAKOVIĆ (OSVI)
490
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
200
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
550
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
5023
425
11
SARA SABLJAKOVIĆ (OSVI)
490
3
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
5024
200
0
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
550
0
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
5042
425
1
SARA SABLJAKOVIĆ (OSVI)
550
0
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
Osvajači medalja
1. SARA SABLJAKOVIĆ, Osvit
2. PAULA BOČKAJ, Contra
3. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
3. ----
Kadetkinje A -51
5008
214
6
MARIJA RADIĆ (S.SOKOL)
586
10
TAMARA LUBURIĆ (IO)
154
MATEA ZELJKO (JASTREB)
5009
280
0
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
591
0
LAURA MUJAČIĆ (IO)
543
FURJAN EMA (ZGDUB)
5025
586
4
TAMARA LUBURIĆ (IO)
154
5
MATEA ZELJKO (JASTREB)
5026
280
4
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
543
11
FURJAN EMA (ZGDUB)
5043
154
15
MATEA ZELJKO (JASTREB)
543
16
FURJAN EMA (ZGDUB)
Osvajači medalja
1. FURJAN EMA, ZG-DUBRAVA
2. MATEA ZELJKO, Jastreb
3. KARLA KRIŽANAC, Dubrava
3. TAMARA LUBURIĆ, ION
Kadetkinje A -55
5010
228
0
PAOLA PAP (CASPER)
204
0
MARTA JURIĆ (SCOMBAT)
596
MARE BRAJEVIĆ (IO)
213
MARIJA GRUBIŠIĆ (S.SOKOL)
381
FRANCIS SALOMEAH KNEZOVIĆ (LOKOM)
5027
228
10
PAOLA PAP (CASPER)
596
1
MARE BRAJEVIĆ (IO)
5028
213
14
MARIJA GRUBIŠIĆ (S.SOKOL)
381
2
FRANCIS SALOMEAH KNEZOVIĆ (LOKOM)
5044
228
3
PAOLA PAP (CASPER)
213
5
MARIJA GRUBIŠIĆ (S.SOKOL)
Osvajači medalja
1. MARIJA GRUBIŠIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. PAOLA PAP, Casper
3. FRANCIS SALOMEAH KNEZOVIĆ, Lokomotiva
3. MARE BRAJEVIĆ, ION
Kadeti B -53
5036
552
1
ALEKSANDAR RADIĆ (SPRTKPD)
553
3
ANĐELO STOJANOVIĆ (SPRTKPD)
Osvajači medalja
1. ANĐELO STOJANOVIĆ, "SPARTAK" Prijedor
2. ALEKSANDAR RADIĆ, "SPARTAK" Prijedor
3. ----
3. ----
Kadeti B -57
5037
417
14
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
519
1
GAL MARŠIČ (TKDKANG)
Osvajači medalja
1. BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ, JAKOVLJE
2. GAL MARŠIČ, TKD klub Kang
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
5038
454
0
AJNA ĆESIR (BORAC)
95
0
MAGDALENA ŠILTIĆ (ZELINA)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA ŠILTIĆ, ZELINGRAD
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -51
5011
176
6
LAURA NEKIĆ (SENJ)
392
5
NIKOL FILA (ORKAAS)
60
ANĐELA GRABEŽ (SPRTKPD)
5012
531
0
MATEA SABLJIĆ (TKD_BJE)
224
31
DORA MAČVANIN (CASPER)
96
VERA ANTEA BLAŽEVIĆ (ZELINA)
5029
176
6
LAURA NEKIĆ (SENJ)
60
6
ANĐELA GRABEŽ (SPRTKPD)
5030
224
22
DORA MAČVANIN (CASPER)
96
0
VERA ANTEA BLAŽEVIĆ (ZELINA)
5045
60
0
ANĐELA GRABEŽ (SPRTKPD)
224
14
DORA MAČVANIN (CASPER)
Osvajači medalja
1. DORA MAČVANIN, Casper
2. ANĐELA GRABEŽ, "SPARTAK" Prijedor
3. VERA ANTEA BLAŽEVIĆ, ZELINGRAD
3. LAURA NEKIĆ, SENJ
Kadetkinje B -55
5018
336
1
PETRA ŠUŠNJAK (ZELINA)
505
15
EMA DONESKI (OSVI)
84
ELENA ČURIĆ (ZELINA)
5039
505
3
EMA DONESKI (OSVI)
84
10
ELENA ČURIĆ (ZELINA)
Osvajači medalja
1. ELENA ČURIĆ, ZELINGRAD
2. EMA DONESKI, Osvit
3. PETRA ŠUŠNJAK, ZELINGRAD
3. ----
Juniorke -49
5019
470
14
LAURA JURKOVIĆ (ZTŠ)
495
1
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
5020
102
0
NINA MARIN (METALC)
145
0
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
5040
470
0
LAURA JURKOVIĆ (ZTŠ)
145
0
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LAURA JURKOVIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
2. PAOLA STRAŠĆEK, Jastreb
3. NIKA GROZDEK, MAKSIMIR
3. ----
Juniorke -52
5013
584
3
LAURA MOLAN (S.SOKOL)
571
6
NIKA TEPŠIĆ (IO)
161
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
225
ELENA ĐURIČKOVIĆ (CASPER)
496
IVANA LULIĆ (MAKSMR)
5031
571
2
NIKA TEPŠIĆ (IO)
161
4
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
5032
225
14
ELENA ĐURIČKOVIĆ (CASPER)
496
1
IVANA LULIĆ (MAKSMR)
5046
161
1
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
225
0
ELENA ĐURIČKOVIĆ (CASPER)
Osvajači medalja
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. ELENA ĐURIČKOVIĆ, Casper
3. NIKA TEPŠIĆ, ION
3. IVANA LULIĆ, MAKSIMIR