Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. adidas Maksimir kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
Borilište 7
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti A -61
Kadeti A +65
Kadetkinje A +59
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetkinje B +59
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniorke -63
Juniorke +68
Seniori+80
Seniorke-49
Seniorke-67
Kadeti A -61
6016
427
1
JOSIP GALOVIĆ (OSVI)
263
4
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
6017
428
18
VITO KRPAN (OSVI)
79
4
IVAN MORIĆ (MAKSMR)
6037
263
1
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
428
5
VITO KRPAN (OSVI)
Osvajači medalja
1. VITO KRPAN, Osvit
2. DAVID JAPEC, Dubrava
3. IVAN MORIĆ, MAKSIMIR
3. JOSIP GALOVIĆ, Osvit
Kadeti A +65
6006
266
18
IVAN DIEGO ĆOSIĆ (DUBRAVA)
551
3
NEVEN SENTE (S.SOKOL)
404
MARKO VLAHOVIĆ (DUBRAVA)
6007
261
14
DRAŽEN SMOTALIĆ (DUBRAVA)
88
0
JOSIP PENTAVEC (ZELINA)
322
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
6022
266
6
IVAN DIEGO ĆOSIĆ (DUBRAVA)
404
2
MARKO VLAHOVIĆ (DUBRAVA)
6023
261
14
DRAŽEN SMOTALIĆ (DUBRAVA)
322
7
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
6042
266
0
IVAN DIEGO ĆOSIĆ (DUBRAVA)
261
0
DRAŽEN SMOTALIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. IVAN DIEGO ĆOSIĆ, Dubrava
2. DRAŽEN SMOTALIĆ, Dubrava
3. MARKO VLAHOVIĆ, Dubrava
3. MATEJ DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
Kadetkinje A +59
6001
324
8
SARA RAK (SIBENIK)
201
2
LUCIA PALINIĆ (SCOMBAT)
6002
1
3
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
210
4
LAURA DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
6003
526
18
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
203
3
MARIJETA PIŽIĆ (SCOMBAT)
82
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
6004
296
8
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
622
1
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
311
ZARA KARDUM (DONAT)
6005
81
0
DORA PERIĆ (MAKSMR)
382
0
MARUŠKA KALIK (LOKOM)
267
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
6012
324
2
SARA RAK (SIBENIK)
210
3
LAURA DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
6013
526
15
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
82
1
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
6014
296
14
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
311
1
ZARA KARDUM (DONAT)
6015
382
5
MARUŠKA KALIK (LOKOM)
267
6
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
6028
210
5
LAURA DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
526
7
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
6029
296
1
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
267
10
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
6045
526
5
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
267
17
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. NIKA PETANJEK, Dubrava
2. TIJA DOBRIČ, TKD klub Kang
3. TAMARA VRKIĆ, Jastreb
3. LAURA DUJMOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Kadeti B -65
6030
191
2
DOMINIK DAKIĆ (NA)
244
10
MARKO RELJIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. MARKO RELJIĆ, Monter
2. DOMINIK DAKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----
Kadeti B +65
6031
462
4
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
62
0
ALEKSEJ BURA (SPRTKPD)
Osvajači medalja
1. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
2. ALEKSEJ BURA, "SPARTAK" Prijedor
3. ----
3. ----
Kadetkinje B +59
6032
85
10
GABRIJELA DANANIĆ (ZELINA)
461
22
ANTONELA KOVAČ (SIBENIK)
Osvajači medalja
1. ANTONELA KOVAČ, JURAJ DALMATINAC
2. GABRIJELA DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----
Juniori -55
6033
271
8
IVAN POLIĆ (DUBRAVA)
415
12
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. IVAN POLIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----
Juniori -59
6018
609
16
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ (ELITE)
528
4
MATEO BILUŠ (ZAGREB)
255
ZVONIMIR MARIĆ (NA)
6038
609
15
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ (ELITE)
255
1
ZVONIMIR MARIĆ (NA)
Osvajači medalja
1. JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ, ELITE
2. ZVONIMIR MARIĆ, Taekwondo klub Našice
3. MATEO BILUŠ, Zagreb
3. ----
Juniori -63
6019
534
4
PATRICK BROŽIĆ (TKTRNJE)
308
16
ROKO LISICA (DONAT)
245
STIPE BILONIĆ (MONTR)
6039
308
5
ROKO LISICA (DONAT)
245
1
STIPE BILONIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. ROKO LISICA, DONAT
2. STIPE BILONIĆ, Monter
3. PATRICK BROŽIĆ, TK TRNJE
3. ----
Juniori -68
6008
379
15
DOMINIK KONTENT (LOKOM)
216
4
ANTE ČOVIĆ (S.SOKOL)
6009
217
9
MISLAV ŠENIČNJAK (S.SOKOL)
202
1
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
6010
172
4
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
89
0
KARLO PENTAVEC (ZELINA)
209
DOMINIK DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
6024
379
4
DOMINIK KONTENT (LOKOM)
217
5
MISLAV ŠENIČNJAK (S.SOKOL)
6025
172
9
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
209
7
DOMINIK DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
6043
217
10
MISLAV ŠENIČNJAK (S.SOKOL)
172
1
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. MISLAV ŠENIČNJAK, SUSEDGRAD SOKOL
2. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. DOMINIK KONTENT, Lokomotiva
3. DOMINIK DUJMOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Juniori -73
6020
215
4
MARKO ČULINA (S.SOKOL)
523
5
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
380
KARLO JELAVIĆ (LOKOM)
6040
523
6
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
380
2
KARLO JELAVIĆ (LOKOM)
Osvajači medalja
1. MATIJA RUŽIĆ, SUŠAK
2. KARLO JELAVIĆ, Lokomotiva
3. MARKO ČULINA, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
Juniorke -63
6011
208
13
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
471
1
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
205
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
623
LUCIJA ŠARAVANJA (S.SOKOL)
342
MATILDA ANĐELIĆ (NA)
6026
208
21
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
205
3
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
6027
623
15
LUCIJA ŠARAVANJA (S.SOKOL)
342
0
MATILDA ANĐELIĆ (NA)
6044
208
8
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
623
7
LUCIJA ŠARAVANJA (S.SOKOL)
Osvajači medalja
1. ANTONIJA MALOIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. LUCIJA ŠARAVANJA, SUSEDGRAD SOKOL
3. TONKA BANIĆ, Scardona Combat
3. MATILDA ANĐELIĆ, Taekwondo klub Našice
Juniorke +68
6021
230
3
TENA DŽINIĆ (CASPER)
375
8
NIKA MALEC (DUBRAVA)
192
MATEA BEGIĆ (NA)
6041
375
6
NIKA MALEC (DUBRAVA)
192
2
MATEA BEGIĆ (NA)
Osvajači medalja
1. NIKA MALEC, Dubrava
2. MATEA BEGIĆ, Taekwondo klub Našice
3. TENA DŽINIĆ, Casper
3. ----
Seniori+80
6034
625
0
MATEJ IVANKOVIĆ (MAKSMR)
626
0
TOMISLAV HORVATH (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV HORVATH, MAKSIMIR
2. MATEJ IVANKOVIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Seniorke-49
6035
10
0
INDIRA FAZLIC (FRENKI)
18
0
DORA PEČNIK MALČEVIĆ (PANTERA)
Osvajači medalja
1. DORA PEČNIK MALČEVIĆ, Pantera
2. INDIRA FAZLIC, tkd frenki
3. ----
3. ----
Seniorke-67
6036
435
0
MATEA OREŠKOVIĆ (NA)
270
10
DORIS POLE (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. DORIS POLE, Dubrava
2. MATEA OREŠKOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----