Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14. adidas Maksimir kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
Borilište 7
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
Kick (muški) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
Kick (ženski) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
Kick (ženski) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
Kick (ženski) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
Kick (ženski) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
Kick (muški) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
K001
51
0
IVAN JUGOVIĆ (MAKSMR)
138
0
DOMINIK DAKIĆ (NA)
196
NOA KOLJĐERAJ (NA)
K002
138
0
DOMINIK DAKIĆ (NA)
196
0
NOA KOLJĐERAJ (NA)
Osvajači medalja
1. DOMINIK DAKIĆ, Taekwondo klub Našice
2. NOA KOLJĐERAJ, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
K003
193
0
ANTONIO KALMAN (NA)
54
0
FILIP MORIĆ (MAKSMR)
135
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
K004
198
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
635
0
LUKA KAZIJA (MAKSMR)
557
JURAJ FEREĐA (MAKSMR)
K005
193
0
ANTONIO KALMAN (NA)
135
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
K006
198
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
557
0
JURAJ FEREĐA (MAKSMR)
K007
135
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
198
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
Osvajači medalja
1. TONI ZAHIROVIĆ, Taekwondo klub Našice
2. EDI STIPANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ANTONIO KALMAN, Taekwondo klub Našice
3. JURAJ FEREĐA, MAKSIMIR
Kick (muški) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
K021
590
0
LEON KOSANOVIĆ (MAKSMR)
134
0
FRAN PAVLIĆ (NA)
K022
46
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
513
0
LUCAS BAJČI (FENVUK)
K023
554
0
JAN BILJAK (MAKSMR)
133
0
PETAR ŠVENDA (NA)
K024
45
0
MARKO NOTH (MAKSMR)
636
0
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
K025
134
0
FRAN PAVLIĆ (NA)
46
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
K026
133
0
PETAR ŠVENDA (NA)
636
0
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
K027
46
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
133
0
PETAR ŠVENDA (NA)
Osvajači medalja
1. OSKAR ZRNIĆ, MAKSIMIR
2. PETAR ŠVENDA, Taekwondo klub Našice
3. FRAN PAVLIĆ, Taekwondo klub Našice
3. MARKO KAZIJA, MAKSIMIR
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
K008
318
0
AUGUST LAMBAŠA (SIBENIK)
313
0
PETAR CAPAN (MAKSMR)
K009
327
0
MIGUEL IVIĆ (S.SOKOL)
566
0
SVEN BAČEK (MAKSMR)
K010
487
0
TADEJ GOLUBIĆ (DANGUN)
312
0
IVAN CAPAN (MAKSMR)
453
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
K011
447
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
564
0
DAVID JEČ (MAKSMR)
K012
328
0
MICHEL IVIĆ (S.SOKOL)
118
0
NOA CUKON (ZELINA)
K013
394
0
PATRIK BERTOVIĆ (ORKAAS)
565
0
FEĐA ĐERVOVIĆ (MAKSMR)
560
GRGUR ŠALOMON (MAKSMR)
K014
318
0
AUGUST LAMBAŠA (SIBENIK)
327
0
MIGUEL IVIĆ (S.SOKOL)
K015
487
0
TADEJ GOLUBIĆ (DANGUN)
453
0
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
K016
447
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
328
0
MICHEL IVIĆ (S.SOKOL)
K017
394
0
PATRIK BERTOVIĆ (ORKAAS)
560
0
GRGUR ŠALOMON (MAKSMR)
K018
318
0
AUGUST LAMBAŠA (SIBENIK)
453
0
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
K019
447
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
394
0
PATRIK BERTOVIĆ (ORKAAS)
K020
453
0
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
447
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
Osvajači medalja
1. ROKO JAMBROŠIĆ, Ozalj
2. BRUNO LATIN, Ozalj
3. AUGUST LAMBAŠA, JURAJ DALMATINAC
3. PATRIK BERTOVIĆ, ORKA AS
Kick (ženski) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
K028
607
0
LANA DEMETER (MAKSMR)
429
0
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. LANA DEMETER, MAKSIMIR
2. MATEA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
3. ----
3. ----
Kick (ženski) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
K029
294
0
LUCIJA MIKULIĆ (M. GRAD)
331
0
LEA ANTOLIC (TKV)
K030
250
0
ANA GAJIĆ (NA)
434
0
DORA VRBAS (JAKOVLJ)
K031
137
0
MILA BARIŠIĆ (NA)
438
0
MELANI MORGAN (ROVINJ2)
K032
291
0
PAULA ŠIMIĆ (NA)
48
0
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
K033
331
0
LEA ANTOLIC (TKV)
250
0
ANA GAJIĆ (NA)
K034
438
0
MELANI MORGAN (ROVINJ2)
291
0
PAULA ŠIMIĆ (NA)
K035
331
0
LEA ANTOLIC (TKV)
438
0
MELANI MORGAN (ROVINJ2)
Osvajači medalja
1. MELANI MORGAN, Rovinj
2. LEA ANTOLIC, VRBOVEC
3. PAULA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ANA GAJIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
K036
448
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
561
0
MARA BLAŠKOVIĆ (MAKSMR)
K037
49
0
NELA LASAN (MAKSMR)
252
0
TIA MARKS (NA)
K038
556
0
MARIJA LUČIĆ (MAKSMR)
253
0
IVA RUNJE (NA)
K039
52
0
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
295
0
LORENA KOMIN (M. GRAD)
K040
50
0
NIKA LAZIĆ (MAKSMR)
131
0
PETRA MOHILA (NA)
K041
555
0
LUCIJA MARTINEC (MAKSMR)
426
0
ELLA BUŽINEC (JAKOVLJ)
K042
562
0
LEA RADOŠ (MAKSMR)
254
0
MARIJA VUČEMILOVIĆ (NA)
47
LARA PERHAT (MAKSMR)
K043
448
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
49
0
NELA LASAN (MAKSMR)
K044
253
0
IVA RUNJE (NA)
295
0
LORENA KOMIN (M. GRAD)
K045
131
0
PETRA MOHILA (NA)
426
0
ELLA BUŽINEC (JAKOVLJ)
K046
254
0
MARIJA VUČEMILOVIĆ (NA)
47
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
K047
448
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
295
0
LORENA KOMIN (M. GRAD)
K048
426
0
ELLA BUŽINEC (JAKOVLJ)
47
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
K049
448
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
47
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. LARA PERHAT, MAKSIMIR
3. LORENA KOMIN, MARTIN GRAD
3. ELLA BUŽINEC, JAKOVLJE
Kick (ženski) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
K050
68
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
563
0
LARA SRUK (MAKSMR)
K051
559
0
LOTA ŠALOMON (MAKSMR)
637
0
MIA PETRIČEK (MAKSMR)
K052
57
0
DOROTEA SANTRIĆ (MAKSMR)
431
0
LANA BUŽINEC (JAKOVLJ)
558
LOLA AFGAN (MAKSMR)
K053
68
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
637
0
MIA PETRIČEK (MAKSMR)
K054
431
0
LANA BUŽINEC (JAKOVLJ)
558
0
LOLA AFGAN (MAKSMR)
K055
68
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
431
0
LANA BUŽINEC (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. STELA DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
2. LANA BUŽINEC, JAKOVLJE
3. MIA PETRIČEK, MAKSIMIR
3. LOLA AFGAN, MAKSIMIR