Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. adidas Maksimir kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
"START"
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Bjelovar
Casper
Cobra
Contra
Čigra
Dan-Gun
DONAT
Dubrava
ELITE
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Rovinj
RUGVICA
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
ŠKORPION GORNJA VRBA
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD klub Kang
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -57
Kadetkinje A -33
Seniorke-49
Mali olimpijci A -27
Mali olimpijci A -30
Mlađe kadetkinje -30
2003
537
2
IVA BEDNAIĆ (TKD_BJE)
72
7
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
2004
316
8
NORA LOKAS (SIBENIK)
168
2
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
2005
573
6
ALLANI SABLJAK (VG)
348
7
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
390
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
2006
595
2
MARINELA BAŠKOVIĆ (VG)
70
9
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
2007
243
1
LUCIJA TOMAŠ (MONTR)
509
5
FRANA BRTAN (FENVUK)
2008
334
0
MELANIE MARIĆ (TKV)
326
12
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
620
LUCIA GUDELJEVIĆ (IO)
2030
72
4
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
316
0
NORA LOKAS (SIBENIK)
2031
348
5
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
390
6
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
2032
70
3
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
509
2
FRANA BRTAN (FENVUK)
2033
326
5
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
620
1
LUCIA GUDELJEVIĆ (IO)
2046
72
3
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
390
10
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
2047
70
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
326
3
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
2055
390
3
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
326
1
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
Medalists
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. SARA SPASOJEVIC, Pantera
3. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE