Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
14. adidas Maksimir kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"SPARTAK" Prijedor
"START"
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Bjelovar
Casper
Cobra
Contra
Čigra
Dan-Gun
DONAT
Dubrava
ELITE
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Rovinj
RUGVICA
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
ŠKORPION GORNJA VRBA
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD klub Kang
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
TEŽA/LETO
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Juniori -68
Juniorke -63
Kadetkinje A -47
5007
175
0
VITA PRPIĆ (SENJ)
425
13
SARA SABLJAKOVIĆ (OSVI)
490
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
200
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
550
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
5023
425
11
SARA SABLJAKOVIĆ (OSVI)
490
3
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
5024
200
0
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
550
0
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
5042
425
1
SARA SABLJAKOVIĆ (OSVI)
550
0
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
Dobitniki medalj
1. SARA SABLJAKOVIĆ, Osvit
2. PAULA BOČKAJ, Contra
3. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
3. ----
Kadetkinje A -55
5010
228
0
PAOLA PAP (CASPER)
204
0
MARTA JURIĆ (SCOMBAT)
596
MARE BRAJEVIĆ (IO)
213
MARIJA GRUBIŠIĆ (S.SOKOL)
381
FRANCIS SALOMEAH KNEZOVIĆ (LOKOM)
5027
228
10
PAOLA PAP (CASPER)
596
1
MARE BRAJEVIĆ (IO)
5028
213
14
MARIJA GRUBIŠIĆ (S.SOKOL)
381
2
FRANCIS SALOMEAH KNEZOVIĆ (LOKOM)
5044
228
3
PAOLA PAP (CASPER)
213
5
MARIJA GRUBIŠIĆ (S.SOKOL)
Dobitniki medalj
1. MARIJA GRUBIŠIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. PAOLA PAP, Casper
3. FRANCIS SALOMEAH KNEZOVIĆ, Lokomotiva
3. MARE BRAJEVIĆ, ION
Kadetkinje A +59
6001
324
8
SARA RAK (SIBENIK)
201
2
LUCIA PALINIĆ (SCOMBAT)
6002
1
3
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
210
4
LAURA DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
6003
526
18
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
203
3
MARIJETA PIŽIĆ (SCOMBAT)
82
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
6004
296
8
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
622
1
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
311
ZARA KARDUM (DONAT)
6005
81
0
DORA PERIĆ (MAKSMR)
382
0
MARUŠKA KALIK (LOKOM)
267
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
6012
324
2
SARA RAK (SIBENIK)
210
3
LAURA DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
6013
526
15
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
82
1
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
6014
296
14
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
311
1
ZARA KARDUM (DONAT)
6015
382
5
MARUŠKA KALIK (LOKOM)
267
6
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
6028
210
5
LAURA DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
526
7
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
6029
296
1
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
267
10
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
6045
526
5
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
267
17
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
Dobitniki medalj
1. NIKA PETANJEK, Dubrava
2. TIJA DOBRIČ, TKD klub Kang
3. TAMARA VRKIĆ, Jastreb
3. LAURA DUJMOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Juniori -68
6008
379
15
DOMINIK KONTENT (LOKOM)
216
4
ANTE ČOVIĆ (S.SOKOL)
6009
217
9
MISLAV ŠENIČNJAK (S.SOKOL)
202
1
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
6010
172
4
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
89
0
KARLO PENTAVEC (ZELINA)
209
DOMINIK DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
6024
379
4
DOMINIK KONTENT (LOKOM)
217
5
MISLAV ŠENIČNJAK (S.SOKOL)
6025
172
9
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
209
7
DOMINIK DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
6043
217
10
MISLAV ŠENIČNJAK (S.SOKOL)
172
1
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
Dobitniki medalj
1. MISLAV ŠENIČNJAK, SUSEDGRAD SOKOL
2. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. DOMINIK KONTENT, Lokomotiva
3. DOMINIK DUJMOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Juniorke -63
6011
208
13
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
471
1
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
205
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
623
LUCIJA ŠARAVANJA (S.SOKOL)
342
MATILDA ANĐELIĆ (NA)
6026
208
21
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
205
3
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
6027
623
15
LUCIJA ŠARAVANJA (S.SOKOL)
342
0
MATILDA ANĐELIĆ (NA)
6044
208
8
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
623
7
LUCIJA ŠARAVANJA (S.SOKOL)
Dobitniki medalj
1. ANTONIJA MALOIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. LUCIJA ŠARAVANJA, SUSEDGRAD SOKOL
3. TONKA BANIĆ, Scardona Combat
3. MATILDA ANĐELIĆ, Taekwondo klub Našice