Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. adidas Maksimir kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
"START"
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Bjelovar
Casper
Cobra
Contra
Čigra
Dan-Gun
DONAT
Dubrava
ELITE
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Rovinj
RUGVICA
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
ŠKORPION GORNJA VRBA
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD klub Kang
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -51
Mali olimpijci A -22
Mali olimpijci A -24
Male olimpijke A -24
Male olimpijke A -33
Mlađi kadeti -36
1010
197
3
EDI STIPANOVIĆ (NA)
616
15
MARKO JOVIĆ (ELITE)
124
JURE ZENERAL (NOVALJA)
1010B
340
2
LUKA PROTULIPAC (ACTIV)
643
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
285
BOTOND BAJOMI (SATENG)
1011
262
7
FILIP SPICEK (BIST)
606
0
ROKO ŠUTIĆ (IO)
540
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
408
FILIP PEKAŠ (OSVI)
486
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1032
616
5
MARKO JOVIĆ (ELITE)
124
3
JURE ZENERAL (NOVALJA)
1033
643
7
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
285
0
BOTOND BAJOMI (SATENG)
1034
262
1
FILIP SPICEK (BIST)
540
8
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
1035
408
6
FILIP PEKAŠ (OSVI)
486
5
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1048
616
1
MARKO JOVIĆ (ELITE)
643
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1049
540
6
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
408
5
FILIP PEKAŠ (OSVI)
1057
643
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
540
5
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
Medalists
1. BORNA PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. FILIP PEKAŠ, Osvit
3. MARKO JOVIĆ, ELITE
Mlađe kadetkinje -51
3018
437
12
NICOLE FUMIĆ (BIST)
621
1
PETRA MEDAR (IO)
3019
279
0
KARLA KELLEK (DUBRAVA)
235
12
ANA BILONIC (MONTR)
3020
173
2
JOVANA PANČIĆ (SPRTKPD)
418
14
SARA MALJKOVIĆ (OSVI)
278
NORA MIŠKULIN (DUBRAVA)
3040
437
6
NICOLE FUMIĆ (BIST)
235
2
ANA BILONIC (MONTR)
3041
418
15
SARA MALJKOVIĆ (OSVI)
278
8
NORA MIŠKULIN (DUBRAVA)
3052
437
8
NICOLE FUMIĆ (BIST)
418
3
SARA MALJKOVIĆ (OSVI)
Medalists
1. NICOLE FUMIĆ, Bistra
2. SARA MALJKOVIĆ, Osvit
3. ANA BILONIC, Monter
3. NORA MIŠKULIN, Dubrava
Mali olimpijci A -22
7021
265
12
LEON KLANFAR (BIST)
539
0
TIBOR PRUGOVEČKI (ZGDUB)
7022
627
4
BUCKOVIĆ VITO (IO)
373
5
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
7050
265
13
LEON KLANFAR (BIST)
373
1
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
Medalists
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. MARKO KAZIJA, MAKSIMIR
3. TIBOR PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
3. BUCKOVIĆ VITO, ION
Mali olimpijci A -24
7006
504
0
FILIP KIŠ (FENVUK)
544
0
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
460
TIMUR ĆESIR (BORAC)
264
LEON SENICIC (BIST)
140
LUKA LUKAČEVIĆ (VRBA)
7026
504
0
FILIP KIŠ (FENVUK)
460
0
TIMUR ĆESIR (BORAC)
7027
264
14
LEON SENICIC (BIST)
140
3
LUKA LUKAČEVIĆ (VRBA)
7054
504
2
FILIP KIŠ (FENVUK)
264
14
LEON SENICIC (BIST)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. FILIP KIŠ, FENIKS-VUKOMEREC
3. LUKA LUKAČEVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. TIMUR ĆESIR, TaeKwonDo Club FOKUS
Male olimpijke A -24
7009
510
5
MIA KOVAČ (FENVUK)
80
3
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
634
LARA KURJAN (BIST)
386
EMA FILA (ORKAAS)
55
LARA PERHAT (MAKSMR)
7030
510
15
MIA KOVAČ (FENVUK)
634
4
LARA KURJAN (BIST)
7031
386
6
EMA FILA (ORKAAS)
55
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
7056
510
4
MIA KOVAČ (FENVUK)
386
1
EMA FILA (ORKAAS)
Medalists
1. MIA KOVAČ, FENIKS-VUKOMEREC
2. EMA FILA, ORKA AS
3. LARA KURJAN, Bistra
3. LARA PERHAT, MAKSIMIR
Male olimpijke A -33
7043
396
5
KIARA ŠKRLIN (BIST)
449
10
IVONA FERENAC (OZALJ)
Medalists
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. KIARA ŠKRLIN, Bistra
3. ----
3. ----