Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. adidas Maksimir kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"SPARTAK" Prijedor
"START"
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Bjelovar
Casper
Cobra
Contra
Čigra
Dan-Gun
DONAT
Dubrava
ELITE
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Rovinj
RUGVICA
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
ŠKORPION GORNJA VRBA
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD klub Kang
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Kick (ženski) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
Kick (ženski) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
Kick (ženski) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
K029
294
0
LUCIJA MIKULIĆ (M. GRAD)
331
0
LEA ANTOLIC (TKV)
K030
250
0
ANA GAJIĆ (NA)
434
0
DORA VRBAS (JAKOVLJ)
K031
137
0
MILA BARIŠIĆ (NA)
438
0
MELANI MORGAN (ROVINJ2)
K032
291
0
PAULA ŠIMIĆ (NA)
48
0
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
K033
331
0
LEA ANTOLIC (TKV)
250
0
ANA GAJIĆ (NA)
K034
438
0
MELANI MORGAN (ROVINJ2)
291
0
PAULA ŠIMIĆ (NA)
K035
331
0
LEA ANTOLIC (TKV)
438
0
MELANI MORGAN (ROVINJ2)
Osvajači medalja
1. MELANI MORGAN, Rovinj
2. LEA ANTOLIC, VRBOVEC
3. PAULA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ANA GAJIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
K036
448
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
561
0
MARA BLAŠKOVIĆ (MAKSMR)
K037
49
0
NELA LASAN (MAKSMR)
252
0
TIA MARKS (NA)
K038
556
0
MARIJA LUČIĆ (MAKSMR)
253
0
IVA RUNJE (NA)
K039
52
0
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
295
0
LORENA KOMIN (M. GRAD)
K040
50
0
NIKA LAZIĆ (MAKSMR)
131
0
PETRA MOHILA (NA)
K041
555
0
LUCIJA MARTINEC (MAKSMR)
426
0
ELLA BUŽINEC (JAKOVLJ)
K042
562
0
LEA RADOŠ (MAKSMR)
254
0
MARIJA VUČEMILOVIĆ (NA)
47
LARA PERHAT (MAKSMR)
K043
448
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
49
0
NELA LASAN (MAKSMR)
K044
253
0
IVA RUNJE (NA)
295
0
LORENA KOMIN (M. GRAD)
K045
131
0
PETRA MOHILA (NA)
426
0
ELLA BUŽINEC (JAKOVLJ)
K046
254
0
MARIJA VUČEMILOVIĆ (NA)
47
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
K047
448
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
295
0
LORENA KOMIN (M. GRAD)
K048
426
0
ELLA BUŽINEC (JAKOVLJ)
47
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
K049
448
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
47
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. LARA PERHAT, MAKSIMIR
3. LORENA KOMIN, MARTIN GRAD
3. ELLA BUŽINEC, JAKOVLJE