Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. adidas Maksimir kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"SPARTAK" Prijedor
"START"
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Bjelovar
Casper
Cobra
Contra
Čigra
Dan-Gun
DONAT
Dubrava
ELITE
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Rovinj
RUGVICA
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
ŠKORPION GORNJA VRBA
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD klub Kang
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti A -37
Kadetkinje A -47
Mali olimpijci A -30
Mali olimpijci B -20
Male olimpijke B -22
Mlađi kadeti -47
337
JAN MARIĆ (TKV)
315
XING YU CHEN (SIBENIK)
494
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
400
EDVIN ŠABIĆ ("START")
199
ASCANIO VALLERI (DRAGO)
186
LUKA KRNJAK (BORIK)
3001A
370
11
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
642
2
DOMINIK BIŠĆAN (DUBRAVA)
162
DORIAN JURIĆ (LEKENIK)
3012
337
7
JAN MARIĆ (TKV)
315
2
XING YU CHEN (SIBENIK)
3013
494
7
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
400
5
EDVIN ŠABIĆ ("START")
3014
199
11
ASCANIO VALLERI (DRAGO)
186
0
LUKA KRNJAK (BORIK)
3015
370
7
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
162
4
DORIAN JURIĆ (LEKENIK)
3036
337
5
JAN MARIĆ (TKV)
494
9
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
3037
199
11
ASCANIO VALLERI (DRAGO)
370
4
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
3050
494
1
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
199
0
ASCANIO VALLERI (DRAGO)
Osvajači medalja
1. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb
2. ASCANIO VALLERI, ASD DRAGO JESOLO
3. JAN MARIĆ, VRBOVEC
3. LUKA RUPČIĆ, MAKSIMIR