Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14. adidas Maksimir kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"SPARTAK" Prijedor
"START"
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Bjelovar
Casper
Cobra
Contra
Čigra
Dan-Gun
DONAT
Dubrava
ELITE
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Rovinj
RUGVICA
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
ŠKORPION GORNJA VRBA
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD klub Kang
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti A -37
Kadetkinje A -47
Mali olimpijci A -30
Mali olimpijci B -20
Male olimpijke B -22
Mlađi kadeti -30
1003
549
11
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
43
1
LEONARDO MARIN (DRAGO)
1004
401
5
RIJAD ČANČAR ("START")
548
6
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
1005
411
1
DARIJE JURIŠIĆ (OSVI)
227
7
MATE ZORIĆ (CASPER)
1006
206
2
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
600
6
MISLAV VUČAK (IO)
1007
354
1
DOMAGOJ BIŠĆAN (DUBRAVA)
229
7
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
1008
483
4
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
113
1
BORNA GRUBIĆ (VRBA)
1009
6
0
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
167
0
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
570
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
1028
549
6
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
548
1
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
1029
227
1
MATE ZORIĆ (CASPER)
600
7
MISLAV VUČAK (IO)
1030
229
7
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
483
10
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
1031
167
7
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
570
8
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
1046
549
6
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
600
3
MISLAV VUČAK (IO)
1047
483
12
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
570
0
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
1056
549
7
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
483
6
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. DAVID KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. MISLAV VUČAK, ION
3. PAVAO SOVIĆ, MAKSIMIR