Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area I
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LIMAČI A (M) -25
LIMAČI A (M) -27
LIMAČI A (M) -30
LIMAČI A (M) -33
LIMAČI B (M) -24
LIMAČI B (M) -27
LIMAČI B (M) -30
LIMAČI B (Ž) -22
JUNIORI (M) -55
JUNIORI (M) -63
JUNIORI (Ž) -44
JUNIORI (Ž) -49
JUNIORI (Ž) -55
LIMAČI A (M) -30
671
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
427
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
249
11
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
136
6
MISLAV KLEPAC (MED)
426
ANTONIO KORPIŠEK (JASTREB)
170
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
431
ANDRIJA MARKOTA (JASTREB)
670
14
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
428
9
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
124
BENEDEK JUHOS (MATEHAP)
432
2
JAN PINTAR (JASTREB)
282
13
IGOR DUVANČIĆ (S.SOKOL)
433
KRISTIJAN ŠAVORIĆ (JASTREB)
171
ALEKSEJ TURŠIČ (ORIENT1)
429
LUKA KURTOVIĆ (JASTREB)
434
PETAR REČIĆ (JASTREB)
672
JURE PERIĆ (TIGAZ)
655
ROKO POPOVIĆ (SKRPN)
430
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
671
5
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
427
7
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
249
7
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
426
0
ANTONIO KORPIŠEK (JASTREB)
170
1
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
431
0
ANDRIJA MARKOTA (JASTREB)
670
6
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
124
8
BENEDEK JUHOS (MATEHAP)
282
3
IGOR DUVANČIĆ (S.SOKOL)
433
2
KRISTIJAN ŠAVORIĆ (JASTREB)
171
4
ALEKSEJ TURŠIČ (ORIENT1)
429
0
LUKA KURTOVIĆ (JASTREB)
434
1
PETAR REČIĆ (JASTREB)
672
0
JURE PERIĆ (TIGAZ)
655
1
ROKO POPOVIĆ (SKRPN)
430
9
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
427
0
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
249
1
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
170
7
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
124
1
BENEDEK JUHOS (MATEHAP)
282
4
IGOR DUVANČIĆ (S.SOKOL)
171
6
ALEKSEJ TURŠIČ (ORIENT1)
434
1
PETAR REČIĆ (JASTREB)
430
11
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
249
0
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
170
1
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
171
4
ALEKSEJ TURŠIČ (ORIENT1)
430
8
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
170
1
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
430
3
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MATEO VUKŠIĆ, Jastreb
2. ALEKSANDAR ZARIĆ, ORIENT TKD
3. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA
3. ALEKSEJ TURŠIČ, ORIENT TKD