Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area I
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI B (M) -24
MLAĐI KADETI B (M) -27
MLAĐI KADETI B (M) -51
MLAĐI KADETI B (M) +51
MLAĐI KADETI B (Ž) -27
MLAĐI KADETI B (Ž) -39
MLAĐI KADETI B (Ž) -43
MLAĐI KADETI B (Ž) -47
MLAĐI KADETI B (Ž) +51
KADETI A (M) -61
KADETI A (M) -65
KADETI B (M) -53
KADETI B (M) -57
KADETI B (M) -65
KADETI B (Ž) -47
KADETI B (Ž) -55
MLAĐI KADETI B (M) -24
99
NOA EREŠ (LOKOM)
828
7
SLOBODAN LUDOŠKI (SRBIJA)
727
0
JAKOV GOLUBIĆ (GRACAC)
99
1
NOA EREŠ (LOKOM)
828
0
SLOBODAN LUDOŠKI (SRBIJA)
Medalists
1. NOA EREŠ, Lokomotiva
2. SLOBODAN LUDOŠKI, Zrenjanin
3. JAKOV GOLUBIĆ, Gračac
3. ----
MLAĐI KADETI B (M) -27
748
10
LEO CONJAR (TKD KAR)
691
1
MARKO ANDABAKA (VG)
165
MARK PIRNAT (ORIENT1)
592
10
ANTONIO SVIRČEVIĆ (SAJNAM)
127
12
NOA RUK (MED)
649
JAN MLADAR (SKRPN)
555
3
BORNA HERCEG (OSVI)
194
6
EMANUEL GEČEVIĆ (ORKAAS)
164
TIAN PETROVIČ (ORIENT1)
268
9
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
72
2
CSISZÁR LÁSZLÓ (HUNGARY)
188
8
FABIAN BARIŠIĆ (ORI)
303
1
IVAN BEHTAN (ZEL.)
748
3
LEO CONJAR (TKD KAR)
165
0
MARK PIRNAT (ORIENT1)
127
0
NOA RUK (MED)
649
0
JAN MLADAR (SKRPN)
194
11
EMANUEL GEČEVIĆ (ORKAAS)
164
2
TIAN PETROVIČ (ORIENT1)
268
6
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
188
1
FABIAN BARIŠIĆ (ORI)
748
5
LEO CONJAR (TKD KAR)
127
4
NOA RUK (MED)
194
3
EMANUEL GEČEVIĆ (ORKAAS)
268
5
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
748
7
LEO CONJAR (TKD KAR)
268
6
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. LEO CONJAR, Karlovac
2. LUKA DREMPETIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. NOA RUK, Medvedgrad
3. EMANUEL GEČEVIĆ, ORKA AS
MLAĐI KADETI B (M) -51
239
0
DOMAGOJ BELJO (RADNIK)
307
1
DINO PRELOG (ZEL.)
296
ANTE MIŠETIĆ (MAKSMR)
385
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ (JASTREB)
488
FRANKO KRAVAR (BKEGLEV)
307
5
DINO PRELOG (ZEL.)
296
3
ANTE MIŠETIĆ (MAKSMR)
385
1
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ (JASTREB)
488
6
FRANKO KRAVAR (BKEGLEV)
307
1
DINO PRELOG (ZEL.)
488
6
FRANKO KRAVAR (BKEGLEV)
Medalists
1. FRANKO KRAVAR, TCZ Ban Keglević
2. DINO PRELOG, Zelingrad
3. ANTE MIŠETIĆ, MAKSIMIR
3. ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ, Jastreb
MLAĐI KADETI B (M) +51
777
0
PETAR JAMBREŠIĆ (PLAMEN)
696
9
MARKO MIKULIĆ (VG)
763
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
10
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
776
5
PATRIK HORVAT (PLAMEN)
661
15
MIHAEL KUNTIĆ (TIGAZ)
735
3
MIHAEL MARINČIĆ (JAKOVLJ)
696
0
MARKO MIKULIĆ (VG)
763
4
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
13
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
661
1
MIHAEL KUNTIĆ (TIGAZ)
763
2
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
0
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
Medalists
1. UWEM ALEXANDER, KWON
2. MARJAN VUKANČIĆ, Gračac
3. MARKO MIKULIĆ, Velika Gorica
3. MIHAEL KUNTIĆ, Tigar Zagreb
MLAĐI KADETI B (Ž) -27
386
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
76
2
VIKTORIA KAUDERER (HUNGARY)
55
17
LARA PETEK (FOX)
596
1
PATRICIJA SUNTEŠIĆ (SAJNAM)
94
5
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
697
KARLA GALE (VG)
386
2
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
55
8
LARA PETEK (FOX)
94
2
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
697
0
KARLA GALE (VG)
55
5
LARA PETEK (FOX)
94
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
Medalists
1. LARA PETEK, Fox
2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec
3. ELA SEKUŠAK, Jastreb
3. KARLA GALE, Velika Gorica
MLAĐI KADETI B (Ž) -39
259
5
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
389
3
MIA VEKIĆ (JASTREB)
558
8
LUCIJA ČEPO (OSVI)
712
4
MIHAELA JURIĆ (TKV)
277
0
PETRA ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
4
12
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
703
0
MARINA VRBIĆ (VG)
56
0
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
259
6
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
558
7
LUCIJA ČEPO (OSVI)
4
0
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
56
5
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
558
3
LUCIJA ČEPO (OSVI)
56
4
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
Medalists
1. TESA RAJČEVIĆ, Fox
2. LUCIJA ČEPO, Osvit
3. KARLA ANČIĆ, St-kwan
3. KATARINA LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
MLAĐI KADETI B (Ž) -43
133
MIRTA JAIĆ (MED)
704
0
EMA BARIŠIĆ (VG)
278
5
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
792
6
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
200
9
DORA PONGRAC (ORKAAS)
26
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
706
BARBARA TARANDEK (VG)
25
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
662
5
PAULA ŠOŠA (TIGAZ)
705
8
NINA MIKULIN (VG)
201
SARA TOMAC (ORKAAS)
133
1
MIRTA JAIĆ (MED)
278
6
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
200
9
DORA PONGRAC (ORKAAS)
26
8
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
706
0
BARBARA TARANDEK (VG)
25
10
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
705
7
NINA MIKULIN (VG)
201
2
SARA TOMAC (ORKAAS)
278
4
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
200
8
DORA PONGRAC (ORKAAS)
25
7
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
705
0
NINA MIKULIN (VG)
200
7
DORA PONGRAC (ORKAAS)
25
4
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. DORA PONGRAC, ORKA AS
2. AMELA NICOL IMŠIROVIĆ, Čigra
3. ANTONIJA MALOIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. NINA MIKULIN, Velika Gorica
MLAĐI KADETI B (Ž) -47
663
MIRNA JAVOROVIĆ (TIGAZ)
314
4
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
156
1
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
663
1
MIRNA JAVOROVIĆ (TIGAZ)
314
13
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
Medalists
1. JAS STAJNMEC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MIRNA JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb
3. ANA KUČINIĆ, Ogulin
3. ----
MLAĐI KADETI B (Ž) +51
20
DORIS BEGIĆ (CROSTAR)
818
TEA MRŠIĆ (ZAPRSC)
68
NIKA PRPIĆ (GACKA)
707
8
LUCIJA MEDARIĆ (VG)
100
10
DORA MIHALIĆ (LOKOM)
20
4
DORIS BEGIĆ (CROSTAR)
818
1
TEA MRŠIĆ (ZAPRSC)
68
5
NIKA PRPIĆ (GACKA)
100
4
DORA MIHALIĆ (LOKOM)
20
2
DORIS BEGIĆ (CROSTAR)
68
3
NIKA PRPIĆ (GACKA)
Medalists
1. NIKA PRPIĆ, GACKA
2. DORIS BEGIĆ, Cro Star - Mostar
3. TEA MRŠIĆ, Zaprešić
3. DORA MIHALIĆ, Lokomotiva
KADETI A (M) -61
69
DOMINIK ORLOVIĆ (GACKA)
599
0
DINO JURIĆ-ŠESTIĆ (SAJNAM)
396
1
NIKO POPOVIĆ (JASTREB)
298
ROBERT BIŽIĆ (MAKSMR)
798
JOSIP STOJANOVIĆ (SPRTUS)
69
0
DOMINIK ORLOVIĆ (GACKA)
396
6
NIKO POPOVIĆ (JASTREB)
298
1
ROBERT BIŽIĆ (MAKSMR)
798
11
JOSIP STOJANOVIĆ (SPRTUS)
396
4
NIKO POPOVIĆ (JASTREB)
798
2
JOSIP STOJANOVIĆ (SPRTUS)
Medalists
1. NIKO POPOVIĆ, Jastreb
2. JOSIP STOJANOVIĆ, SPIRITUS
3. DOMINIK ORLOVIĆ, GACKA
3. ROBERT BIŽIĆ, MAKSIMIR
KADETI A (M) -65
397
BORNA VARGA (JASTREB)
343
SVEN VALJAK (TKDDS)
799
DOMINIK HRŽAN (SPRTUS)
97
0
MATIJA KOVAČ (LIKOS)
47
5
MARKO VINCEK (FENVUK)
397
1
BORNA VARGA (JASTREB)
343
0
SVEN VALJAK (TKDDS)
799
3
DOMINIK HRŽAN (SPRTUS)
47
5
MARKO VINCEK (FENVUK)
397
1
BORNA VARGA (JASTREB)
47
0
MARKO VINCEK (FENVUK)
Medalists
1. BORNA VARGA, Jastreb
2. MARKO VINCEK, FENIKS-VUKOMEREC
3. SVEN VALJAK, DUGO SELO
3. DOMINIK HRŽAN, SPIRITUS
KADETI B (M) -53
10
MATEJ MLINAC (BAN-PAN)
242
JURAJ JOKIĆ (RADNIK)
281
FILIP CELINŠĆAK (S.SOKOL)
719
MISLAV PASTULOVIĆ (VUKOVI)
784
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
752
5
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
40
7
EUGEN GUSTAV JAGODIĆ (TKDDM)
604
DARIO DUGONJEVAC (SAJNAM)
81
DAVID TAKÁCS (HUNGARY)
10
8
MATEJ MLINAC (BAN-PAN)
242
5
JURAJ JOKIĆ (RADNIK)
281
0
FILIP CELINŠĆAK (S.SOKOL)
719
8
MISLAV PASTULOVIĆ (VUKOVI)
784
1
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
40
1
EUGEN GUSTAV JAGODIĆ (TKDDM)
604
4
DARIO DUGONJEVAC (SAJNAM)
81
1
DAVID TAKÁCS (HUNGARY)
10
8
MATEJ MLINAC (BAN-PAN)
719
3
MISLAV PASTULOVIĆ (VUKOVI)
40
2
EUGEN GUSTAV JAGODIĆ (TKDDM)
604
0
DARIO DUGONJEVAC (SAJNAM)
10
3
MATEJ MLINAC (BAN-PAN)
40
0
EUGEN GUSTAV JAGODIĆ (TKDDM)
Medalists
1. MATEJ MLINAC, BANIJA PANDAS
2. EUGEN GUSTAV JAGODIĆ, Donji Miholjac
3. MISLAV PASTULOVIĆ, VUKOVI
3. DARIO DUGONJEVAC, Sajnami
KADETI B (M) -57
166
CHRISTIAN PLEČKO (ORIENT1)
720
TIN KATALENAC (VUKOVI)
82
6
MÁTÉ PÁSZTOR (HUNGARY)
490
8
MATEJ MILKOVIĆ (BKEGLEV)
574
DOMINIK BRDAR (OSVI)
166
2
CHRISTIAN PLEČKO (ORIENT1)
720
1
TIN KATALENAC (VUKOVI)
490
3
MATEJ MILKOVIĆ (BKEGLEV)
574
0
DOMINIK BRDAR (OSVI)
166
2
CHRISTIAN PLEČKO (ORIENT1)
490
4
MATEJ MILKOVIĆ (BKEGLEV)
Medalists
1. MATEJ MILKOVIĆ, TCZ Ban Keglević
2. CHRISTIAN PLEČKO, ORIENT TKD
3. TIN KATALENAC, VUKOVI
3. DOMINIK BRDAR, Osvit
KADETI B (M) -65
243
0
LEONARDO ŠIBILIN (RADNIK)
167
0
PINTOLI ERMAL (ORIENT1)
168
RAHMANOVIĆ ALEN (ORIENT1)
243
12
LEONARDO ŠIBILIN (RADNIK)
168
11
RAHMANOVIĆ ALEN (ORIENT1)
Medalists
1. LEONARDO ŠIBILIN, Radnik
2. RAHMANOVIĆ ALEN, ORIENT TKD
3. ----
3. ----
KADETI B (Ž) -47
794
TEA ŽARKOVIĆ (SENJ)
84
NIKOLETT NAGY (HUNGARY)
263
IVANA KRIVIĆ (ST-KWAN)
57
4
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
63
1
ANIA ŽUFIĆ (FUTURA)
794
8
TEA ŽARKOVIĆ (SENJ)
84
16
NIKOLETT NAGY (HUNGARY)
263
4
IVANA KRIVIĆ (ST-KWAN)
57
3
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
84
7
NIKOLETT NAGY (HUNGARY)
263
9
IVANA KRIVIĆ (ST-KWAN)
Medalists
1. IVANA KRIVIĆ, St-kwan
2. NIKOLETT NAGY, Hungary
3. TEA ŽARKOVIĆ, SENJ
3. ENA ŠIMUNIĆ, Fox
KADETI B (Ž) -55
42
0
IVA KESZTHELY (TKDDM)
710
11
LARA TRIFUNOVIĆ (VG)
525
20
BERNARDA KRKLEC (DUBRAVA)
208
6
DORA VRANJEŠ (ORKAAS)
795
9
BOŽICA RUKAVINA (SENJ)
526
4
KATARINA PUKLEK (DUBRAVA)
757
LENA PRUGINIC (TKD KAR)
710
9
LARA TRIFUNOVIĆ (VG)
525
0
BERNARDA KRKLEC (DUBRAVA)
795
4
BOŽICA RUKAVINA (SENJ)
757
13
LENA PRUGINIC (TKD KAR)
710
11
LARA TRIFUNOVIĆ (VG)
757
8
LENA PRUGINIC (TKD KAR)
Medalists
1. LARA TRIFUNOVIĆ, Velika Gorica
2. LENA PRUGINIC, Karlovac
3. BERNARDA KRKLEC, Dubrava
3. BOŽICA RUKAVINA, SENJ