Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14. Jastreb Open 2012
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI B (M) -27
MLAĐI KADETI B (M) -30
MLAĐI KADETI B (M) -33
MLAĐI KADETI B (Ž) -27
KADETI B (M) -33
KADETI B (M) -37
KADETI B (M) -45
KADETI B (M) -53
KADETI B (M) -57
KADETI B (Ž) -41
KADETI B (Ž) -47
KADETI B (Ž) -51
KADETI B (Ž) -59
JUNIORI (M) -55
JUNIORI (M) -59
JUNIORI (M) -63
JUNIORI (Ž) -59
JUNIORI (M) -63
91
PETER KULCSAR (HUNGARY)
530
4
ROBERT REZO (DUBRAVA)
410
2
KREŠIMIR CRNČEC (JASTREB)
758
10
IGOR KOZINA (TKD KAR)
161
1
ANTONIO ŠTEFEK (OMEGA)
89
7
BOTOND HORANYI (HUNGARY)
807
3
ROK SLAPNIČAR (ŠMARTNO)
528
ADAM BLAUHORN (DUBRAVA)
830
11
MILOŠ ŠUĆUR (SRBIJA)
90
2
ZSOLT PÁSZTOR (HUNGARY)
92
2
DEBRECENI MILÁN (HUNGARY)
325
9
LUKA DRAŠKOVIĆ (BROD)
529
JOSIP ŠIMUNKOVIĆ (DUBRAVA)
91
8
PETER KULCSAR (HUNGARY)
530
10
ROBERT REZO (DUBRAVA)
758
0
IGOR KOZINA (TKD KAR)
89
1
BOTOND HORANYI (HUNGARY)
528
2
ADAM BLAUHORN (DUBRAVA)
830
5
MILOŠ ŠUĆUR (SRBIJA)
325
8
LUKA DRAŠKOVIĆ (BROD)
529
10
JOSIP ŠIMUNKOVIĆ (DUBRAVA)
530
4
ROBERT REZO (DUBRAVA)
89
1
BOTOND HORANYI (HUNGARY)
830
3
MILOŠ ŠUĆUR (SRBIJA)
529
0
JOSIP ŠIMUNKOVIĆ (DUBRAVA)
530
6
ROBERT REZO (DUBRAVA)
830
3
MILOŠ ŠUĆUR (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. ROBERT REZO, Dubrava
2. MILOŠ ŠUĆUR, Zrenjanin
3. BOTOND HORANYI, Hungary
3. JOSIP ŠIMUNKOVIĆ, Dubrava