Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LIMAČI B (M) -30
KICK B (M)
KICK B (M)
474
MARKO ŠALIĆ (JASTREB)
225
9
PAULO DEDIĆ (ORKAAS)
476
10
JAN BRADAČ (JASTREB)
478
16
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
226
21
JAKOV BEDNJANEC (ORKAAS)
227
0
MATE BAŠIĆ (ORKAAS)
620
1
JURE BAKIĆ (SALONA)
477
MARKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
228
17
ADRIAN RADANOVIĆ (ORKAAS)
475
40
ANTUN OBROVAC (JASTREB)
484
23
LUKA MARTINČEVIĆ (JASTREB)
184
36
MAJ ŠTEFANČIČ (ORIENT1)
222
MARKO KORENIĆ (ORKAAS)
185
VELIĆ AMIR (ORIENT1)
480
2
FRAN ŠARAVANJA (JASTREB)
223
9
LUKA RAŠPICA (ORKAAS)
482
MARKO POSAVEC (JASTREB)
224
11
IAN TARANDEK (ORKAAS)
481
12
NINO KOLEGA (JASTREB)
479
26
MAURO MARTINAC (JASTREB)
293
25
JURA BENJAK (S.SOKOL)
230
FILIP KUMIĆ (ORKAAS)
640
JURAJ CRLJEN (TKSUŠAK)
229
39
GORAN IVANČIĆ (ORKAAS)
483
23
MARKO ŠALIĆ (JASTREB)
474
0
MARKO ŠALIĆ (JASTREB)
476
1
JAN BRADAČ (JASTREB)
226
22
JAKOV BEDNJANEC (ORKAAS)
620
42
JURE BAKIĆ (SALONA)
477
33
MARKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
475
36
ANTUN OBROVAC (JASTREB)
184
32
MAJ ŠTEFANČIČ (ORIENT1)
222
4
MARKO KORENIĆ (ORKAAS)
185
37
VELIĆ AMIR (ORIENT1)
223
6
LUKA RAŠPICA (ORKAAS)
482
1
MARKO POSAVEC (JASTREB)
481
21
NINO KOLEGA (JASTREB)
479
22
MAURO MARTINAC (JASTREB)
230
28
FILIP KUMIĆ (ORKAAS)
640
22
JURAJ CRLJEN (TKSUŠAK)
229
42
GORAN IVANČIĆ (ORKAAS)
476
32
JAN BRADAČ (JASTREB)
620
42
JURE BAKIĆ (SALONA)
475
36
ANTUN OBROVAC (JASTREB)
184
33
MAJ ŠTEFANČIČ (ORIENT1)
185
46
VELIĆ AMIR (ORIENT1)
481
28
NINO KOLEGA (JASTREB)
230
32
FILIP KUMIĆ (ORKAAS)
229
46
GORAN IVANČIĆ (ORKAAS)
620
40
JURE BAKIĆ (SALONA)
475
35
ANTUN OBROVAC (JASTREB)
185
52
VELIĆ AMIR (ORIENT1)
229
50
GORAN IVANČIĆ (ORKAAS)
620
0
JURE BAKIĆ (SALONA)
185
1
VELIĆ AMIR (ORIENT1)
Medalists
1. VELIĆ AMIR, ORIENT TKD
2. JURE BAKIĆ, Salona
3. ANTUN OBROVAC, Jastreb
3. GORAN IVANČIĆ, ORKA AS