Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14. Jastreb Open 2012
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
LIMAČI A (M) -25
LIMAČI A (M) -36
MLAĐI KADETI B (Ž) -30
MLAĐI KADETI B (Ž) -30
24
4
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
643
1
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
699
ANDREA SUČIĆ (VG)
724
1
HANA VLAŠIĆ (CONTRA)
597
1
JANJA VESELČIĆ (SAJNAM)
198
5
HELENA BOROVIĆ (ORKAAS)
700
6
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
598
5
MATEA FABRIC (SAJNAM)
495
8
ANA MUHEK (BIST)
701
0
LANA MALETIĆ (VG)
252
5
LAURA KOPCSIK (SARGA)
698
0
LANA VEZMAR (VG)
13
12
MATEA BORIĆ (BRINJ)
313
5
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
816
12
ANA KOBALI (ZAPRSC)
24
8
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
699
1
ANDREA SUČIĆ (VG)
724
2
HANA VLAŠIĆ (CONTRA)
700
3
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
495
9
ANA MUHEK (BIST)
252
4
LAURA KOPCSIK (SARGA)
13
11
MATEA BORIĆ (BRINJ)
816
7
ANA KOBALI (ZAPRSC)
24
6
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
700
2
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
495
2
ANA MUHEK (BIST)
13
14
MATEA BORIĆ (BRINJ)
24
1
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
13
0
MATEA BORIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. IVONA STRAŠČEK, Čigra
2. MATEA BORIĆ, TKD BRINJE
3. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
3. ANA MUHEK, Bistra