Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14. Jastreb Open 2012
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI B (M) -24
MLAĐI KADETI B (M) -43
MLAĐI KADETI B (M) +51
KADETI B (M) -49
KADETI B (Ž) -59
MLAĐI KADETI B (M) -43
693
8
NIKOLA SLIVAK (VG)
380
5
JURAJ ŠTEFEC (JASTREB)
815
DOMINIK HORVAT (ZAPRSC)
494
1
DINO IVANAC (BIST)
728
4
FRANJO FRANJIČIĆ (GRACAC)
328
12
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
381
0
MARKO MRAVINAC (JASTREB)
382
0
ANDRO BLAIĆ (JASTREB)
814
1
DAVID LUBURIĆ (ZAPRSC)
274
MATEJ VUKIĆ (S.SOKOL)
67
11
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
379
2
FILIP TOMIĆ (JASTREB)
148
MARKO KIČEMA (NOVIZ)
693
6
NIKOLA SLIVAK (VG)
815
3
DOMINIK HORVAT (ZAPRSC)
728
6
FRANJO FRANJIČIĆ (GRACAC)
328
1
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
814
3
DAVID LUBURIĆ (ZAPRSC)
274
9
MATEJ VUKIĆ (S.SOKOL)
67
10
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
148
9
MARKO KIČEMA (NOVIZ)
693
2
NIKOLA SLIVAK (VG)
728
4
FRANJO FRANJIČIĆ (GRACAC)
274
4
MATEJ VUKIĆ (S.SOKOL)
67
4
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
728
2
FRANJO FRANJIČIĆ (GRACAC)
274
5
MATEJ VUKIĆ (S.SOKOL)
Osvajači medalja
1. MATEJ VUKIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. FRANJO FRANJIČIĆ, Gračac
3. NIKOLA SLIVAK, Velika Gorica
3. MATEJ BRONZOVIĆ, GACKA