Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14. Jastreb Open 2012
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI B (M) -27
MLAĐI KADETI B (M) -33
KADETI B (M) -33
KADETI B (M) -41
KADETI B (M) -49
KADETI B (M) -49
730
13
BORIS RIMAC (GRACAC)
780
0
TOMISLAV BELJO (PLAMEN)
666
5
VANJA BERTOVIĆ (TIGAZ)
101
18
KARLO JELAVIĆ (LOKOM)
241
8
MARTIN JURIĆ (RADNIK)
713
0
MARTIN MIHALIC (TKV)
806
DAVID BILBIJA (ŠMARTNO)
731
11
LEONARDO TROGRANČIĆ (GRACAC)
193
6
PATRIK LUKAČIĆ (ORI)
840
17
SAŠO SERENČEŠ (ORIENT1)
739
2
MARCEL CIPEK (JAKOVLJ)
403
IVAN BLAĆE (JASTREB)
800
1
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
805
1
TIMOTEJ BUČAR (ŠMARTNO)
730
3
BORIS RIMAC (GRACAC)
101
0
KARLO JELAVIĆ (LOKOM)
241
0
MARTIN JURIĆ (RADNIK)
806
0
DAVID BILBIJA (ŠMARTNO)
731
1
LEONARDO TROGRANČIĆ (GRACAC)
840
10
SAŠO SERENČEŠ (ORIENT1)
403
0
IVAN BLAĆE (JASTREB)
800
0
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
730
7
BORIS RIMAC (GRACAC)
241
5
MARTIN JURIĆ (RADNIK)
840
0
SAŠO SERENČEŠ (ORIENT1)
800
6
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
730
16
BORIS RIMAC (GRACAC)
800
7
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. BORIS RIMAC, Gračac
2. ANDREJ PETRUŠIĆ, SPIRITUS
3. MARTIN JURIĆ, Radnik
3. SAŠO SERENČEŠ, ORIENT TKD