Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14. Jastreb Open 2012
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
LIMAČI A (M) -23
LIMAČI A (M) -27
LIMAČI A (M) -30
LIMAČI A (Ž) -30
LIMAČI B (M) -18
MLAĐI KADETI A (M) -36
MLAĐI KADETI A (M) -39
MLAĐI KADETI B (M) -27
MLAĐI KADETI B (M) -33
MLAĐI KADETI B (M) -39
MLAĐI KADETI B (Ž) -36
LIMAČI A (M) -27
214
MATEO SERTIĆ (ORKAAS)
51
LUKA KOVAČ (FENVUK)
248
TONI DUJIĆ (RUG)
135
MAKS ČOŠIĆ (MED)
630
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
213
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
740
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
423
12
MATIJA VRLJIĆ (JASTREB)
615
11
PATRIK SUČIĆ (SAJNAM)
631
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
424
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
616
SILVIO SUNTEŠIĆ (SAJNAM)
212
ALEN GOLOMEIĆ (ORKAAS)
425
0
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
669
0
MARTIN SARAGA (TIGAZ)
50
ŠIMUN KLEPO (FENVUK)
654
ROBERTO ŠKARPA (SKRPN)
514
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
214
15
MATEO SERTIĆ (ORKAAS)
51
14
LUKA KOVAČ (FENVUK)
248
1
TONI DUJIĆ (RUG)
135
0
MAKS ČOŠIĆ (MED)
630
8
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
213
11
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
740
4
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
423
8
MATIJA VRLJIĆ (JASTREB)
631
3
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
424
5
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
616
1
SILVIO SUNTEŠIĆ (SAJNAM)
212
3
ALEN GOLOMEIĆ (ORKAAS)
425
3
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
50
7
ŠIMUN KLEPO (FENVUK)
654
1
ROBERTO ŠKARPA (SKRPN)
514
13
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
214
2
MATEO SERTIĆ (ORKAAS)
248
3
TONI DUJIĆ (RUG)
213
6
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
423
2
MATIJA VRLJIĆ (JASTREB)
424
8
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
212
7
ALEN GOLOMEIĆ (ORKAAS)
50
6
ŠIMUN KLEPO (FENVUK)
514
4
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
248
11
TONI DUJIĆ (RUG)
213
2
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
424
3
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
50
5
ŠIMUN KLEPO (FENVUK)
248
5
TONI DUJIĆ (RUG)
50
0
ŠIMUN KLEPO (FENVUK)
Osvajači medalja
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. ŠIMUN KLEPO, FENIKS-VUKOMEREC
3. LUKA GOLOMEIĆ, ORKA AS
3. MARTIN POLANŠĆAK, Jastreb