Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LIMAČI A (M) -25
LIMAČI A (M) -30
KICK A (M)
MLAĐI KADETI A (M) -36
MLAĐI KADETI A (Ž) -33
MLAĐI KADETI B (M) -30
MLAĐI KADETI B (M) -39
MLAĐI KADETI B (M) -47
KADETI A (M) -37
KADETI A (Ž) -41
KADETI B (M) -33
JUNIORI (M) -55
JUNIORI (M) -68
JUNIORI (Ž) -49
MLAĐI KADETI B (M) -47
694
PATRIK RIBIĆ (VG)
624
4
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
117
0
PÉTER JUHOS (MATEHAP)
329
13
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
383
2
LEONARDO BUTINA (JASTREB)
275
4
NEVEN SENTE (S.SOKOL)
130
17
JOSIP VIMAN (MED)
384
7
EDISON OLLURI (JASTREB)
337
2
JOSIP JAKOVIĆ (TKDDS)
486
5
JURE PAJK (TKDKANG)
238
3
SANDRO CELOVEC (RADNIK)
695
DORIAN TRUPČEVIĆ (VG)
37
5
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
306
0
BRUNO VRŠČAK (ZEL.)
694
5
PATRIK RIBIĆ (VG)
624
6
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
329
4
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
130
2
JOSIP VIMAN (MED)
384
7
EDISON OLLURI (JASTREB)
486
1
JURE PAJK (TKDKANG)
695
0
DORIAN TRUPČEVIĆ (VG)
37
0
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
624
0
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
329
5
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
384
5
EDISON OLLURI (JASTREB)
37
6
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
329
17
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
37
5
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
Medalists
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. LUKA KAUČIĆ, Donji Miholjac
3. ANTONIO VUJEVIĆ, SUŠAK
3. EDISON OLLURI, Jastreb