Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI B (M) -39
MLAĐI KADETI B (Ž) -33
KADETI B (M) -53
KADETI B (Ž) -59
JUNIORI (M) -68
MLAĐI KADETI B (M) -39
651
2
LUKA JERKOVIĆ (SKRPN)
378
4
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
660
12
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
236
0
DORIAN SKOKOVIĆ (RADNIK)
377
1
LUKA ŠOŠTARIĆ (JASTREB)
23
13
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
116
5
MÁRTON BÓSZ (MATEHAP)
112
14
STIPE ČONDRIĆ (MAGOLIV)
734
DOMINIK PUŠEK (JAKOVLJ)
782
0
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
251
0
JAKAB KRISZTOFER (SARGA)
376
10
MARTIN SEVER (JASTREB)
129
2
ANTUN VIMAN (MED)
305
15
MATIJA ZAGOREC (ZEL.)
237
3
JOŠKO REŠETAR (RADNIK)
378
0
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
660
12
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
23
9
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
112
6
STIPE ČONDRIĆ (MAGOLIV)
734
6
DOMINIK PUŠEK (JAKOVLJ)
782
8
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
376
7
MARTIN SEVER (JASTREB)
305
6
MATIJA ZAGOREC (ZEL.)
660
4
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
23
3
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
782
7
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
376
1
MARTIN SEVER (JASTREB)
660
7
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
782
2
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. DOMINIK KONTENT, Tigar Zagreb
2. DARIO KRISTIĆ, Plitvice
3. LUKA ARAMBAŠIĆ, Čigra
3. MARTIN SEVER, Jastreb
MLAĐI KADETI B (Ž) -33
38
DUNJA DUJIĆ (TKDDM)
276
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
297
HELENA HUNDIĆ (MAKSMR)
149
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
131
IRIS DINKOVIĆ (MED)
783
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
702
MARTA PLEŠA (VG)
496
6
JANA DRVIŠ (BIST)
829
0
MINA HRUBIK (SRBIJA)
199
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
319
TARA NIKOLIĆ (VARAZDN)
330
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
497
1
EMA MIDZAN (BIST)
2
6
NIKOLINA ŽGELA (BAN-PAN)
39
KAIRA PFEIFER (TKDDM)
556
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
769
0
MATEA MATAIĆ (LVNC)
817
4
FANI GELO (ZAPRSC)
736
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
38
7
DUNJA DUJIĆ (TKDDM)
276
10
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
297
0
HELENA HUNDIĆ (MAKSMR)
149
5
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
131
0
IRIS DINKOVIĆ (MED)
783
1
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
702
0
MARTA PLEŠA (VG)
496
2
JANA DRVIŠ (BIST)
199
4
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
319
2
TARA NIKOLIĆ (VARAZDN)
330
7
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
2
1
NIKOLINA ŽGELA (BAN-PAN)
39
7
KAIRA PFEIFER (TKDDM)
556
17
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
817
2
FANI GELO (ZAPRSC)
736
6
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
276
3
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
149
6
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
783
9
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
496
6
JANA DRVIŠ (BIST)
199
12
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
330
12
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
556
6
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
736
12
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
149
0
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
783
4
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
199
5
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
736
4
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
783
2
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
199
0
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. IVA ĆURIĆ, ORKA AS
3. HELENA KIČEMA, Novi Zagreb
3. ENA VEVEREC, JAKOVLJE
KADETI B (M) -53
10
MATEJ MLINAC (BAN-PAN)
242
JURAJ JOKIĆ (RADNIK)
281
FILIP CELINŠĆAK (S.SOKOL)
719
MISLAV PASTULOVIĆ (VUKOVI)
784
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
752
5
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
40
7
EUGEN GUSTAV JAGODIĆ (TKDDM)
604
DARIO DUGONJEVAC (SAJNAM)
81
DAVID TAKÁCS (HUNGARY)
10
8
MATEJ MLINAC (BAN-PAN)
242
5
JURAJ JOKIĆ (RADNIK)
281
0
FILIP CELINŠĆAK (S.SOKOL)
719
8
MISLAV PASTULOVIĆ (VUKOVI)
784
1
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
40
1
EUGEN GUSTAV JAGODIĆ (TKDDM)
604
4
DARIO DUGONJEVAC (SAJNAM)
81
1
DAVID TAKÁCS (HUNGARY)
10
8
MATEJ MLINAC (BAN-PAN)
719
3
MISLAV PASTULOVIĆ (VUKOVI)
40
2
EUGEN GUSTAV JAGODIĆ (TKDDM)
604
0
DARIO DUGONJEVAC (SAJNAM)
10
3
MATEJ MLINAC (BAN-PAN)
40
0
EUGEN GUSTAV JAGODIĆ (TKDDM)
Medalists
1. MATEJ MLINAC, BANIJA PANDAS
2. EUGEN GUSTAV JAGODIĆ, Donji Miholjac
3. MISLAV PASTULOVIĆ, VUKOVI
3. DARIO DUGONJEVAC, Sajnami
KADETI B (Ž) -59
781
0
NIKA KRESNIK (PLAMEN)
43
0
SARA SKOK (TKDDM)
732
ANĐELIJA DRAČA (GRACAC)
715
ANA BULIĆ (TKV)
785
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
169
2
LEJLA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
527
3
MIA MATAIĆ (DUBRAVA)
86
DOROTTYA GADÁCSI (HUNGARY)
608
SARA BRADIĆ (SAJNAM)
609
MARGARETA BURG (SAJNAM)
43
14
SARA SKOK (TKDDM)
732
1
ANĐELIJA DRAČA (GRACAC)
715
5
ANA BULIĆ (TKV)
785
2
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
527
4
MIA MATAIĆ (DUBRAVA)
86
9
DOROTTYA GADÁCSI (HUNGARY)
608
2
SARA BRADIĆ (SAJNAM)
609
9
MARGARETA BURG (SAJNAM)
43
1
SARA SKOK (TKDDM)
715
5
ANA BULIĆ (TKV)
86
15
DOROTTYA GADÁCSI (HUNGARY)
609
19
MARGARETA BURG (SAJNAM)
715
5
ANA BULIĆ (TKV)
609
15
MARGARETA BURG (SAJNAM)
Medalists
1. MARGARETA BURG, Sajnami
2. ANA BULIĆ, VRBOVEC
3. SARA SKOK, Donji Miholjac
3. DOROTTYA GADÁCSI, Hungary
JUNIORI (M) -68
18
1
VLATKO BOLJEŠIĆ (BRINJ)
48
5
KREŠIMIR KLEPO (FENVUK)
685
2
JASMIN ĐULOVIĆ (VELEBIT)
264
13
DUJE MILJEVIĆ (ST-KWAN)
122
ANDRÁS SZABÓ (MATEHAP)
531
0
IVAN BUDIĆ (DUBRAVA)
786
0
DRAGO MANDIĆ (PLTVICE)
48
1
KREŠIMIR KLEPO (FENVUK)
264
6
DUJE MILJEVIĆ (ST-KWAN)
122
12
ANDRÁS SZABÓ (MATEHAP)
531
0
IVAN BUDIĆ (DUBRAVA)
264
5
DUJE MILJEVIĆ (ST-KWAN)
122
8
ANDRÁS SZABÓ (MATEHAP)
Medalists
1. ANDRÁS SZABÓ, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
2. DUJE MILJEVIĆ, St-kwan
3. KREŠIMIR KLEPO, FENIKS-VUKOMEREC
3. IVAN BUDIĆ, Dubrava