Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
14. Sv. Nikola 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Banjica
Bistra
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Karlovac
LOVINAC
Ogulin
Omega
Pantera
Plitvice
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti -37
Kadeti -49
Kadeti -61
Kadetkinje -41
Mlađi kadeti -30
A018
45
0
SVEN ODAK (BAN-PAN)
217
0
IRENEJ STEPAN (ROVINJ2)
A019
198
1
LEONARDO OBROVAC (TKDDRHR)
220
15
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
A036
45
0
SVEN ODAK (BAN-PAN)
220
13
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
2. SVEN ODAK, BANIJA PANDAS
3. LEONARDO OBROVAC, DUGA RESA
3. ----
Mlađi kadeti -36
A004
236
2
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
13
11
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
93
FILIP SPICEK (BIST)
A005
98
11
TIN SLOVENEC (BIST)
188
1
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
12
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
A025
13
3
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
93
1
FILIP SPICEK (BIST)
A026
98
0
TIN SLOVENEC (BIST)
12
9
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
A040
93
0
FILIP SPICEK (BIST)
12
0
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. FILIP SPICEK, Bistra
3. TIN SLOVENEC, Bistra
3. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
Mlađi kadeti -47
B003
238
2
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
104
4
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
47
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
B029
104
1
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
47
4
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
2. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LEON KATUŠIN, BANIJA PANDAS
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
A011
111
16
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
53
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
A012
234
1
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
51
10
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
A013
173
0
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
226
0
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
66
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
A031
111
7
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
51
2
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
A032
226
6
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
66
17
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
A043
111
9
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
66
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. EMA MATEŠA, DUGA RESA
3. TEA TRUPKOVIĆ, DUGA RESA
3. HANA IVANIŠ, Čigra
Kadeti -37
B007
192
14
IAN MIDZOR (PANTERA)
180
11
IVO VERNIK (RUG)
B008
90
14
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
49
2
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
B033
192
0
IAN MIDZOR (PANTERA)
90
0
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. IAN MIDZOR, Pantera
3. NIKOLA MEJAŠKI, DUGA RESA
3. IVO VERNIK, RUGVICA
Kadeti -49
B012
48
12
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
84
5
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
B013
221
2
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
184
4
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
B036
48
0
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
184
0
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. TIMOTEJ MLINARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
Kadeti -61
B026
52
9
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
82
1
NIKO RATKOVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
2. NIKO RATKOVIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje -41
B015
223
2
LANA BURIĆ (GACKA)
232
7
EMA GERJEVIĆ (SUTLA )
B016
113
20
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
50
0
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
B038
232
1
EMA GERJEVIĆ (SUTLA )
113
12
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. EMA GERJEVIĆ, Sutla Šenkovec
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA
3. LANA BURIĆ, GACKA