Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
14. Sv. Nikola 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Banjica
Bistra
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Karlovac
LOVINAC
Ogulin
Omega
Pantera
Plitvice
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađi kadeti -36
A004
236
2
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
13
11
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
93
FILIP SPICEK (BIST)
A005
98
11
TIN SLOVENEC (BIST)
188
1
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
12
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
A025
13
3
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
93
1
FILIP SPICEK (BIST)
A026
98
0
TIN SLOVENEC (BIST)
12
9
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
A040
93
0
FILIP SPICEK (BIST)
12
0
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Dobitniki medalj
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. FILIP SPICEK, Bistra
3. TIN SLOVENEC, Bistra
3. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
Mlađi kadeti -43
A006
32
2
JAN JELOVAC (ČIGRA)
5
6
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
229
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
225
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
103
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
A027
5
4
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
229
0
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
A028
225
5
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
103
3
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
A041
5
1
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
225
0
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
Dobitniki medalj
1. IVAN LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
2. DOMINIK DEDIĆ, Čigra
3. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
3. BENJAMIN PETROVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti -47
B003
238
2
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
104
4
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
47
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
B029
104
1
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
47
4
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
2. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LEON KATUŠIN, BANIJA PANDAS
3. ----
Mlađe kadetkinje -27
A022
138
3
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
3
14
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
107
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
A038
3
3
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
107
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
Dobitniki medalj
1. CHIARA ČUMORIC, BANIJA PANDAS
2. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
A001
106
0
LEA PACEK (GROBNIK)
219
8
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
16
LANA GRUBIŠA (BAN-PAN)
174
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
137
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
181
MIA VERNIK (RUG)
120
BARBARA ŠPIŠIĆ (TKD PRA)
118
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
36
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
A014
219
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
16
0
LANA GRUBIŠA (BAN-PAN)
A015
174
0
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
137
0
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
A016
181
6
MIA VERNIK (RUG)
120
0
BARBARA ŠPIŠIĆ (TKD PRA)
A017
118
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
36
2
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
A033
219
3
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
137
12
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
A034
181
12
MIA VERNIK (RUG)
36
8
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
A044
137
13
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
181
10
MIA VERNIK (RUG)
Dobitniki medalj
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. MIA VERNIK, RUGVICA
3. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. MARTA JURIĆ, Čigra
Mlađe kadetkinje -33
A007
197
0
LIRIJANA JAKŠIĆ (BAN-PAN)
212
9
LUCIJA JELIC (PANTERA)
A008
179
2
DORA JAZVIĆ (RUG)
168
6
DINA SELAK (SENJ)
A009
8
13
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
166
1
NIKOLINA MATAIĆ (LOV)
A010
35
12
MARTA HORVAT (ČIGRA)
190
9
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
A029
212
3
LUCIJA JELIC (PANTERA)
168
1
DINA SELAK (SENJ)
A030
8
15
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
35
3
MARTA HORVAT (ČIGRA)
A042
212
1
LUCIJA JELIC (PANTERA)
8
4
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
Dobitniki medalj
1. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
2. LUCIJA JELIC, Pantera
3. MARTA HORVAT, Čigra
3. DINA SELAK, SENJ
Mlađe kadetkinje -39
B005
191
1
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
147
15
KARLA LONČAR (GACKA)
160
MATEA CRNKOVIĆ (LOV)
B031
147
6
KARLA LONČAR (GACKA)
160
5
MATEA CRNKOVIĆ (LOV)
Dobitniki medalj
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. MATEA CRNKOVIĆ, LOVINAC
3. DARIA HRIBERŠEK, GROBNIK-ČAVLE
3. ----