001 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -33 | LANA HORVAT (Tigar Zagreb) |
PTF 2:12 | MIHAELA FLANJAK (TKD BRINJE) |
002 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -33 | FRANA BRTAN (FENIKS-VUKOMEREC) |
PTF 10:18 | RAFAELA TOKIĆ (Mladost Luka) |
003 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -33 | VITA MRŠIĆ (Tigar Zagreb) |
PTF 6:20 | VALENTINA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
004 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -36 | NELA PUHALO (Pantera) |
PTF 7:4 | DORA HABIJANČIĆ (Velika Gorica) |
005 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -36 | ENA ŽUŽIĆ (MASTER) |
PTG 0:23 | ANA JADANEC (DUGO SELO) |
006 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -36 | IVONA FERENAC (Ozalj) |
PTF 7:11 | MARINELA BAŠKOVIĆ (Velika Gorica) |
007 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -47 | NIKOLINA JURAK (Jastreb) |
PTF 23:12 | KARLA UREMOVIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
008 | 1/4 | Mlađi kadeti -47 | DAVID KORPAR (VARAŽDIN 1) |
PTF 11:31 | JAN MALOGORSKI (Omega) |
009 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -43 | DORA STRAŽIČIĆ (Pantera) |
PTF 24:8 | EMA VRBAS (JAKOVLJE) |
010 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -43 | ENA DASKIJEVIĆ (Omega) |
PTG 34:2 | DORA AŠONJA (RUGVICA) |
011 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | MIHAELA FLANJAK (TKD BRINJE) |
PTF 11:12 | MELANIE MARIĆ (VRBOVEC) |
012 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | RAFAELA TOKIĆ (Mladost Luka) |
PTF 18:5 | LANA MAJETIĆ (GACKA) |
012A | 1/8 | Mlađe kadetkinje -33 | LUCIJA KOS (Casper) |
PTG 5:28 | ANA ROMANIĆ (MAKSIMIR) |
013 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | VALENTINA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
PTF 16:8 | MARGARITA VUKIĆ (ORKA AS) |
014 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | ANA ROMANIĆ (MAKSIMIR) |
PTF 6:0 | ALLANI SABLJAK (Velika Gorica) |
015 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -36 | NELA PUHALO (Pantera) |
PTF 9:2 | DORA KRUŠLIN (Tigar Zagreb) |
016 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -36 | ANA JADANEC (DUGO SELO) |
PTF 15:8 | ELENA GRZUNOV (DONAT) |
017 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -36 | MARINELA BAŠKOVIĆ (Velika Gorica) |
PTF 11:27 | SARA MARIČIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
018 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -36 | EMA BUGARINOVIĆ (Omega) |
PTG 50:0 | IVA HAPAĆ (Velika Gorica) |
019 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -47 | NIKOLINA JURAK (Jastreb) |
WDR 18:10 | PAULA FILA (ORKA AS) |
020 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -47 | VALENTINA KOMŠO (Plitvice) |
PTF 0:28 | ANA REZAR (Casper) |
021 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -47 | MARIS METER (Jastreb) |
PTG 30:0 | MARIJETA IKAČ (DONAT) |
022 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -47 | ŠTEFICA ŠIŠKO (Plitvice) |
PTF 14:28 | MIA JURIŠIĆ (MASTER) |
023 | 1/2 | Mlađi kadeti -51 | TEO SAMBOLEK (Omega) |
PTF 18:8 | DAVID TONKOVIĆ (GACKA) |
024 | 1/2 | Mlađi kadeti +51 | PARTIK MIRT (Sutla Šenkovec) |
PTF 6:13 | STEFAN GRBIĆ (GACKA) |
025 | 1/2 | Mlađi kadeti +51 | IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA) |
SDP 10:12 | ROKO EŠEGOVIĆ (Tigar Zagreb) |
026 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -27 | ANA KUNDID (Casper) |
DNS | PAOLA PERANIĆ (Novalja) |
027 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -51 | IRMA KOVAČ (Omega) |
WDR | LEONTINA DUJMOVIĆ (MAKSIMIR) |
028 | 1/2 | Mlađe kadetkinje +51 | KAROLINA KIŠ (Omega) |
WDR | KLARA ZEC (MAKSIMIR) |
029 | 1/2 | Mlađi kadeti -47 | JAN MALOGORSKI (Omega) |
PTF 17:4 | FILIP GALAC (MAKSIMIR) |
030 | 1/2 | Mlađi kadeti -47 | TEO BREBRIĆ (Casper) |
PTF 4:20 | JOSIP TURSAN (Sutla Šenkovec) |
031 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -43 | DORA STRAŽIČIĆ (Pantera) |
SDP 12:10 | NELA LASAN (MAKSIMIR) |
032 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -43 | ENA DASKIJEVIĆ (Omega) |
WDR 36:0 | IVA BECIĆ (Velika Gorica) |
033 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -33 | MELANIE MARIĆ (VRBOVEC) |
PTF 11:9 | RAFAELA TOKIĆ (Mladost Luka) |
034 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -33 | VALENTINA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
PTG 22:2 | ANA ROMANIĆ (MAKSIMIR) |
035 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -36 | NELA PUHALO (Pantera) |
PTF 10:0 | ANA JADANEC (DUGO SELO) |
036 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -36 | SARA MARIČIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
PTF 31:34 | EMA BUGARINOVIĆ (Omega) |
037 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -47 | NIKOLINA JURAK (Jastreb) |
PTG 11:31 | ANA REZAR (Casper) |
038 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -47 | MARIS METER (Jastreb) |
PTF 13:9 | MIA JURIŠIĆ (MASTER) |
039 | 1/1 | Mlađi kadeti -51 | TEO SAMBOLEK (Omega) |
DNS | LUKA KOROŠEC (Novalja) |
040 | 1/1 | Mlađi kadeti +51 | STEFAN GRBIĆ (GACKA) |
PTF 6:18 | ROKO EŠEGOVIĆ (Tigar Zagreb) |
041 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -27 | ANA KUNDID (Casper) |
PTF 24:1 | LANA CIKRON (Casper) |
042 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -51 | IRMA KOVAČ (Omega) |
PTF 1:21 | SARA PUNČEC (Omega) |
043 | 1/1 | Mlađe kadetkinje +51 | KAROLINA KIŠ (Omega) |
PTF 11:2 | BRUNA HOGGE (Casper) |
044 | 1/1 | Mlađi kadeti -47 | JAN MALOGORSKI (Omega) |
PTF 11:6 | JOSIP TURSAN (Sutla Šenkovec) |
045 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -43 | DORA STRAŽIČIĆ (Pantera) |
PTF 3:26 | ENA DASKIJEVIĆ (Omega) |
046 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -33 | MELANIE MARIĆ (VRBOVEC) |
PTF 1:10 | VALENTINA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
047 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -36 | NELA PUHALO (Pantera) |
PTF 0:12 | EMA BUGARINOVIĆ (Omega) |
048 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -47 | ANA REZAR (Casper) |
PTF 21:5 | MARIS METER (Jastreb) |