Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. adidas Maksimir Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Casper
Cobra
Contra
Čigra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
Slatina
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Taekwondo Rovinj
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -43
Mali olimpijci A -24
Mali olimpijci B -26
Kick (muški) - 2009, 2010-3 (2009, 2010)
Kick (muški) - 2007, 2008-2 (2007, 2008)
Kick (ženski) - 2007, 2008-2 (2007, 2008)
Kick (ženski) - 2007, 2008-2 (2007, 2008)
K053
69
0
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
347
0
TEA PISAČIĆ (TKV)
257
LANA CIKRON (CASPER)
65
EVA GAL (SLATINA)
44
LARA NOVOSELEC (MLADOST)
71
LARA FALAŠTA (NA)
48
SARA JAMBREŠIĆ (MLADOST)
271
NIKA ŠĆULIJA (CASPER)
219
NIKA HORVATIĆ (MAKSMR)
78
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
250
TARA TUČEK (CASPER)
302
ELENA ŠKROBOT (SUTLA )
284
ELENA PILJIĆ (RUG)
32
IVA GAJIĆ (NA)
42
KORINA KAHLINA (MLADOST)
251
FRANKA MALOJČIĆ (CASPER)
461
NIKA HORVATIĆ (MAKSMR)
K054
347
0
TEA PISAČIĆ (TKV)
257
0
LANA CIKRON (CASPER)
K055
65
0
EVA GAL (SLATINA)
44
0
LARA NOVOSELEC (MLADOST)
K056
71
0
LARA FALAŠTA (NA)
48
0
SARA JAMBREŠIĆ (MLADOST)
K057
271
0
NIKA ŠĆULIJA (CASPER)
219
0
NIKA HORVATIĆ (MAKSMR)
K058
78
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
250
0
TARA TUČEK (CASPER)
K059
302
0
ELENA ŠKROBOT (SUTLA )
284
0
ELENA PILJIĆ (RUG)
K060
32
0
IVA GAJIĆ (NA)
42
0
KORINA KAHLINA (MLADOST)
K061
251
0
FRANKA MALOJČIĆ (CASPER)
461
0
NIKA HORVATIĆ (MAKSMR)
K062
347
0
TEA PISAČIĆ (TKV)
44
0
LARA NOVOSELEC (MLADOST)
K063
71
0
LARA FALAŠTA (NA)
271
0
NIKA ŠĆULIJA (CASPER)
K064
250
0
TARA TUČEK (CASPER)
284
0
ELENA PILJIĆ (RUG)
K065
32
0
IVA GAJIĆ (NA)
251
0
FRANKA MALOJČIĆ (CASPER)
K066
347
0
TEA PISAČIĆ (TKV)
71
0
LARA FALAŠTA (NA)
K067
284
0
ELENA PILJIĆ (RUG)
251
0
FRANKA MALOJČIĆ (CASPER)
K068
347
0
TEA PISAČIĆ (TKV)
251
0
FRANKA MALOJČIĆ (CASPER)
Medalists
1. FRANKA MALOJČIĆ, Casper
2. TEA PISAČIĆ, VRBOVEC
3. ELENA PILJIĆ, RUGVICA
3. LARA FALAŠTA, Taekwondo klub Našice