Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. adidas Maksimir Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Casper
Cobra
Contra
Čigra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
Slatina
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Taekwondo Rovinj
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Mali olimpijci A -27
Male olimpijke A -24
Male olimpijke A -36
Male olimpijke A -40
Male olimpijke B -30
Kick (muški) - 2005, 2006-1 (2005, 2006)
Kick (muški) - 2009, 2010-3 (2009, 2010)
Kick (muški) - 2007, 2008-2 (2007, 2008)
Kick (muški) - 2011, 2012-4 (2011, 2012)
Kick (ženski) - 2005, 2006-1 (2005, 2006)
Kick (ženski) - 2007, 2008-2 (2007, 2008)
Kick (ženski) - 2009, 2010-3 (2009, 2010)
Kick (ženski) - 2011, 2012-4 (2011, 2012)
Kick (ženski) - 2009, 2010-3 (2009, 2010)
K069
303
0
JANA ŠKROBOT (SUTLA )
218
0
LUCIJA VUKOVIĆ (MAKSMR)
355
DORA BRAČUN (TKV)
K070
353
0
ZARA ŠISTEK (CASPER)
465
0
EMILIJA ĆURAPOV (MAKSMR)
357
GABRIJELA LOVRINOVIĆ (TKV)
K071
170
0
LORENA PERUŠ (CASPER)
202
0
EVA VOJTA (MAKSMR)
358
GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ (TKV)
K072
172
0
PETRA MESARIĆ (CASPER)
38
0
BRUNA KOS (MLADOST)
28
TIA MARKS (NA)
K073
185
0
DORA GLOGOVIĆ (SUTLA )
197
0
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
345
MARIJA MARIJANOVIĆ (TKV)
K074
325
0
LEONARDA LISIČAR (CASPER)
228
0
VITA KOMLINOVIĆ (MAKSMR)
25
PETRA MOHILA (NA)
K075
331
0
TARA ZORIČIĆ (CASPER)
222
0
BIANCA BAJUTI (MAKSMR)
344
TAMARA MARIJANOVIĆ (TKV)
354
TEA JAGATIĆ (TKV)
77
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
K076
303
0
JANA ŠKROBOT (SUTLA )
355
0
DORA BRAČUN (TKV)
K077
465
0
EMILIJA ĆURAPOV (MAKSMR)
357
0
GABRIJELA LOVRINOVIĆ (TKV)
K078
170
0
LORENA PERUŠ (CASPER)
358
0
GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ (TKV)
K079
38
0
BRUNA KOS (MLADOST)
28
0
TIA MARKS (NA)
K080
185
0
DORA GLOGOVIĆ (SUTLA )
345
0
MARIJA MARIJANOVIĆ (TKV)
K081
325
0
LEONARDA LISIČAR (CASPER)
25
0
PETRA MOHILA (NA)
K082
331
0
TARA ZORIČIĆ (CASPER)
344
0
TAMARA MARIJANOVIĆ (TKV)
K083
354
0
TEA JAGATIĆ (TKV)
77
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
K084
355
0
DORA BRAČUN (TKV)
465
0
EMILIJA ĆURAPOV (MAKSMR)
K085
358
0
GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ (TKV)
38
0
BRUNA KOS (MLADOST)
K086
345
0
MARIJA MARIJANOVIĆ (TKV)
25
0
PETRA MOHILA (NA)
K087
344
0
TAMARA MARIJANOVIĆ (TKV)
77
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
K088
355
0
DORA BRAČUN (TKV)
358
0
GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ (TKV)
K089
345
0
MARIJA MARIJANOVIĆ (TKV)
77
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
K090
355
0
DORA BRAČUN (TKV)
77
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
Medalists
1. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
2. DORA BRAČUN, VRBOVEC
3. MARIJA MARIJANOVIĆ, VRBOVEC
3. GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ, VRBOVEC