Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. adidas Maksimir Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Casper
Cobra
Contra
Čigra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
Slatina
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Taekwondo Rovinj
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti A -41
Kadeti A -61
Kadeti A +65
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A +59
Kadeti B -45
Kadetkinje B -51
Juniorke -52
Juniorke -68
Juniorke +68
Seniori+87
Seniorke-67
Mali olimpijci A -24
Mali olimpijci A -30
Mali olimpijci A -40
Male olimpijke A -24
Male olimpijke A -27
Male olimpijke A -33
Male olimpijke A -36
Male olimpijke A -40
Kick (muški) - 2005, 2006-1 (2005, 2006)
Kick (muški) - 2009, 2010-3 (2009, 2010)
Kick (muški) - 2007, 2008-2 (2007, 2008)
Kick (muški) - 2011, 2012-4 (2011, 2012)
Kick (ženski) - 2005, 2006-1 (2005, 2006)
Kick (ženski) - 2007, 2008-2 (2007, 2008)
Kick (ženski) - 2009, 2010-3 (2009, 2010)
Mlađe kadetkinje -33
F001
366
2
LANA HORVAT (TIGAZ)
391
12
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
349
MELANIE MARIĆ (TKV)
F002
396
10
FRANA BRTAN (FENVUK)
62
18
RAFAELA TOKIĆ (MLADOST)
433
LANA MAJETIĆ (GACKA)
F003
365
6
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
451
20
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
388
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
F012A
351
5
LUCIJA KOS (CASPER)
467
28
ANA ROMANIĆ (MAKSMR)
435
ALLANI SABLJAK (VG)
F011
391
11
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
349
12
MELANIE MARIĆ (TKV)
F012
62
18
RAFAELA TOKIĆ (MLADOST)
433
5
LANA MAJETIĆ (GACKA)
F013
451
16
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
388
8
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
F014
467
6
ANA ROMANIĆ (MAKSMR)
435
0
ALLANI SABLJAK (VG)
F033
349
11
MELANIE MARIĆ (TKV)
62
9
RAFAELA TOKIĆ (MLADOST)
F034
451
22
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
467
2
ANA ROMANIĆ (MAKSMR)
F046
349
1
MELANIE MARIĆ (TKV)
451
10
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MELANIE MARIĆ, VRBOVEC
3. ANA ROMANIĆ, MAKSIMIR
3. RAFAELA TOKIĆ, Mladost Luka