Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. JASTREB OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Limači - A
Limači - B
Limačice - B
Limačice - A
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - A -27
Mlađi kadeti - A -30
Mlađi kadeti - A -33
Mlađi kadeti - A -36
Mlađi kadeti - A -39
Mlađi kadeti - A -43
Mlađi kadeti - A +51
Mlađi kadeti - A -27
AE095
743
0
LAV ALEKSA DAUTOVIC (GALEBBG)
597
0
JAKOV GOLUBIĆ (GRACAC)
AE096
719
1
ANDRIJA MILOSEVIC (GALEBBG)
14
5
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
AE124
597
1
JAKOV GOLUBIĆ (GRACAC)
14
7
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
Osvajači medalja
1. FRAN JAVORSKY, Pantera
2. JAKOV GOLUBIĆ, Gračac
3. ANDRIJA MILOSEVIC, Galeb
3. ----
Mlađi kadeti - A -30
AE068
763
7
BORNA MAKAR (MTA)
274
0
JURAJ FUĆAK (GROBNIK)
658
FILIP PODNAR (GACKA)
AE069
701
5
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
229
6
LOVRO NEVJESTIC (PANTERA)
907
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
AE104
763
7
BORNA MAKAR (MTA)
658
4
FILIP PODNAR (GACKA)
AE105
229
8
LOVRO NEVJESTIC (PANTERA)
907
9
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
AE129
763
6
BORNA MAKAR (MTA)
907
2
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. BORNA MAKAR, M.T.A.
2. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
3. FILIP PODNAR, GACKA
3. LOVRO NEVJESTIC, Pantera
Mlađi kadeti - A -33
AE097
12
5
VITO JELIC (PANTERA)
643
3
FABIO PIRŠLJIN (GACKA)
AE098
526
3
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
423
4
JAN ŠURBAT (TKOSVIT)
AE125
12
4
VITO JELIC (PANTERA)
423
7
JAN ŠURBAT (TKOSVIT)
Osvajači medalja
1. JAN ŠURBAT, TK Osvit
2. VITO JELIC, Pantera
3. KERIM OMERBEGOVIC, Novi Grad Sarajevo
3. FABIO PIRŠLJIN, GACKA
Mlađi kadeti - A -36
AE039
384
11
ŠPIRO GABELIĆ (TKOSVIT)
363
1
LEON ZORKO (JASTREB)
671
FILIP FRANJIČIĆ (GRACAC)
383
MARTIN SIKIRIĆ (TKOSVIT)
153
MARKO ERJAVAC (FOX)
382
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
599
IVAN MURAR (GRACAC)
435
FILIP LOVRIĆ (VG)
330
FRAN VRBANAC (JASTREB)
AE075
384
2
ŠPIRO GABELIĆ (TKOSVIT)
671
1
FILIP FRANJIČIĆ (GRACAC)
AE076
383
1
MARTIN SIKIRIĆ (TKOSVIT)
153
8
MARKO ERJAVAC (FOX)
AE077
382
14
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
599
2
IVAN MURAR (GRACAC)
AE078
435
1
FILIP LOVRIĆ (VG)
330
1
FRAN VRBANAC (JASTREB)
AE112
384
2
ŠPIRO GABELIĆ (TKOSVIT)
153
3
MARKO ERJAVAC (FOX)
AE113
382
4
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
435
3
FILIP LOVRIĆ (VG)
AE133
153
2
MARKO ERJAVAC (FOX)
382
0
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
Osvajači medalja
1. MARKO ERJAVAC, Fox
2. MATIJA VRBETIĆ, TK Osvit
3. ŠPIRO GABELIĆ, TK Osvit
3. FILIP LOVRIĆ, Velika Gorica
Mlađi kadeti - A -39
AE070
725
0
ANJA RAC (GALEBBG)
411
0
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
AE071
961
1
JURA ŠURBAT (TKOSVIT)
531
6
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
AE072
732
3
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
619
7
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
419
MATEJ HORVAT (JASTREB)
AE106
411
2
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
531
7
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
AE107
619
3
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
419
3
MATEJ HORVAT (JASTREB)
AE130
531
5
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
619
9
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
Osvajači medalja
1. MATIJA IVŠIĆ, Dan-Gun
2. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. MATEJ HORVAT, Jastreb
3. LUKA LIPOVAC, Jastreb
Mlađi kadeti - A -43
AE073
204
3
BORNA STRUČIĆ (METALC)
387
4
FILIP VRBETIĆ (TKOSVIT)
343
JURE TOZON (TKDKANG)
680
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
416
VODOPIJA TONI (TKOSVIT)
AE108
387
3
FILIP VRBETIĆ (TKOSVIT)
343
0
JURE TOZON (TKDKANG)
AE109
680
4
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
416
1
VODOPIJA TONI (TKOSVIT)
AE131
387
2
FILIP VRBETIĆ (TKOSVIT)
680
1
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
Osvajači medalja
1. FILIP VRBETIĆ, TK Osvit
2. MIHAEL ŽAGAR, Radnik
3. JURE TOZON, TKD klub Kang
3. VODOPIJA TONI, TK Osvit
Mlađi kadeti - A +51
AE122
120
22
UWEM ALEXANDER (KWON)
654
16
MIHAEL BANKO (LOTUS)
Osvajači medalja
1. UWEM ALEXANDER, KWON
2. MIHAEL BANKO, LOTUS
3. ----
3. ----