Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. JASTREB OPEN 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Limači - A
Limači - B
Limačice - B
Limačice - A
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -47
Mlađi kadeti - B -51
Mlađi kadeti - B +51
Mlađi kadeti - B -43
AE143
497
2
MARKO JELIČIĆ (JASTREB)
558
1
SVEN CETINA (NOVIZ)
935
CHRISTOPHER RANDAL (S.SOKOL)
206
LUKA MAJCEN (METALC)
757
JERKO ČUBIĆ (SPRTUS)
AE144
130
3
FILIP PODNAR (TKSUŠAK)
290
2
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
340
LUKA ŠOŠTARIĆ (JASTREB)
205
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
289
LUKA BREZOVEC (TKDDS)
AE145
352
19
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
44
0
FILIP CORIC (LJUBIJA)
413
MAKS NOVAK (TKOSVIT)
218
FABIAN SERDARUŠIĆ (METALC)
852
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
AE146
590
6
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
519
16
MILOŠEV MARKO (MANNA)
731
ANTUN VIMAN (MED)
101
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
234
LUKA ŠTREK (BIST)
AE172
497
1
MARKO JELIČIĆ (JASTREB)
935
8
CHRISTOPHER RANDAL (S.SOKOL)
AE173
206
5
LUKA MAJCEN (METALC)
757
1
JERKO ČUBIĆ (SPRTUS)
AE174
130
11
FILIP PODNAR (TKSUŠAK)
340
1
LUKA ŠOŠTARIĆ (JASTREB)
AE175
205
13
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
289
1
LUKA BREZOVEC (TKDDS)
AE176
352
14
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
413
1
MAKS NOVAK (TKOSVIT)
AE177
218
0
FABIAN SERDARUŠIĆ (METALC)
852
2
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
AE178
519
13
MILOŠEV MARKO (MANNA)
731
6
ANTUN VIMAN (MED)
AE179
101
5
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
234
9
LUKA ŠTREK (BIST)
AE233
935
2
CHRISTOPHER RANDAL (S.SOKOL)
206
5
LUKA MAJCEN (METALC)
AE234
130
3
FILIP PODNAR (TKSUŠAK)
205
8
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
AE235
352
2
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
852
1
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
AE236
519
3
MILOŠEV MARKO (MANNA)
234
2
LUKA ŠTREK (BIST)
AE273
206
0
LUKA MAJCEN (METALC)
205
12
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
AE274
352
0
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
234
0
LUKA ŠTREK (BIST)
AE293
205
4
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
352
0
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MATEJ NIKOLIĆ, METALAC
2. SVEN GAVRANOVIĆ, Jastreb
3. LUKA MAJCEN, METALAC
3. LUKA ŠTREK, Bistra