Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. JASTREB OPEN 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area AE
Area G
Area H
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - A -27
Mlađi kadeti - A -30
Mlađi kadeti - A -33
Mlađi kadeti - A -36
Mlađi kadeti - A -39
Mlađi kadeti - A -43
Mlađi kadeti - A +51
Mlađe kadetkinje - A -30
Mlađe kadetkinje - A -33
Mlađe kadetkinje - A -36
Mlađe kadetkinje - A -39
Mlađe kadetkinje - A -43
Mlađe kadetkinje - A -47
Mlađe kadetkinje - A -51
Mlađe kadetkinje - A +51
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -47
Mlađi kadeti - B -51
Mlađi kadeti - B +51
Mlađe kadetkinje - B -27
Mlađe kadetkinje - B -30
Mlađe kadetkinje - B -33
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -39
Mlađe kadetkinje - B -43
Mlađe kadetkinje - B -47
Mlađe kadetkinje - B -51
Mlađe kadetkinje - B +51
Kadeti - A -33
Kadeti - A -37
Kadeti - A -41
Kadeti - A -45
Kadeti - A -49
Kadeti - A -53
Kadeti - A -57
Kadeti - A -65
Kadeti - A +65
Kadetkinje - A -33
Kadetkinje - A -37
Kadetkinje - A -41
Kadetkinje - A -44
Kadetkinje - A -47
Kadetkinje - A -51
Kadetkinje - A -55
Kadetkinje - A +59
Kadeti - B -37
Kadeti - B -41
Kadeti - B -45
Kadeti - B -49
Kadeti - B -53
Kadeti - B -57
Kadeti - B -61
Kadeti - B -65
Kadeti - B +65
Kadetkinje - B -37
Kadetkinje - B -41
Kadetkinje - B -44
Kadetkinje - B -47
Kadetkinje - B -51
Kadetkinje - B -55
Kadetkinje - B -59
Kadetkinje - B +59
Juniori - A -45
Juniori - A -55
Juniori - A -59
Juniori - A -63
Juniori - A -68
Juniori - A -73
Juniori - A -78
Juniori - A +78
Juniorke - A -55
Juniorke - A -59
Juniorke - A -63
Juniorke - A +68
Mlađe kadetkinje - B -39
AE159
315
2
NINA MIHELAC (SENJ)
760
4
IRIS DINKOVIĆ (MED)
627
ISABELA LUKETIĆ (OGULIN)
AE160
429
5
LORENA MIRT (TKOSVIT)
185
3
STELLA MIKACINIĆ (NOVIZ)
312
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
AE161
309
6
IVA GORSKI (SENJ)
246
4
IZABEL IVANČIĆ (MAG.KOR)
296
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
AE162
217
8
MARA FILIPOVIĆ (METALC)
112
0
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
106
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
AE221
760
12
IRIS DINKOVIĆ (MED)
627
3
ISABELA LUKETIĆ (OGULIN)
AE222
429
7
LORENA MIRT (TKOSVIT)
312
9
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
AE223
309
2
IVA GORSKI (SENJ)
296
9
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
AE224
217
7
MARA FILIPOVIĆ (METALC)
106
2
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
AE267
760
2
IRIS DINKOVIĆ (MED)
312
1
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
AE268
296
5
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
217
1
MARA FILIPOVIĆ (METALC)
AE290
760
0
IRIS DINKOVIĆ (MED)
296
1
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. IVA ĆURIĆ, ORKA AS
2. IRIS DINKOVIĆ, Medvedgrad
3. MARA FILIPOVIĆ, METALAC
3. LUCIJA BIONDIĆ, SENJ