Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. JASTREB OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište AE
Borilište G
Borilište H
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - A -27
Mlađi kadeti - A -30
Mlađi kadeti - A -33
Mlađi kadeti - A -36
Mlađi kadeti - A -39
Mlađi kadeti - A -43
Mlađi kadeti - A +51
Mlađe kadetkinje - A -30
Mlađe kadetkinje - A -33
Mlađe kadetkinje - A -36
Mlađe kadetkinje - A -39
Mlađe kadetkinje - A -43
Mlađe kadetkinje - A -47
Mlađe kadetkinje - A -51
Mlađe kadetkinje - A +51
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -47
Mlađi kadeti - B -51
Mlađi kadeti - B +51
Mlađe kadetkinje - B -27
Mlađe kadetkinje - B -30
Mlađe kadetkinje - B -33
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -39
Mlađe kadetkinje - B -43
Mlađe kadetkinje - B -47
Mlađe kadetkinje - B -51
Mlađe kadetkinje - B +51
Kadeti - A -33
Kadeti - A -37
Kadeti - A -41
Kadeti - A -45
Kadeti - A -49
Kadeti - A -53
Kadeti - A -57
Kadeti - A -65
Kadeti - A +65
Kadetkinje - A -33
Kadetkinje - A -37
Kadetkinje - A -41
Kadetkinje - A -44
Kadetkinje - A -47
Kadetkinje - A -51
Kadetkinje - A -55
Kadetkinje - A +59
Kadeti - B -37
Kadeti - B -41
Kadeti - B -45
Kadeti - B -49
Kadeti - B -53
Kadeti - B -57
Kadeti - B -61
Kadeti - B -65
Kadeti - B +65
Kadetkinje - B -37
Kadetkinje - B -41
Kadetkinje - B -44
Kadetkinje - B -47
Kadetkinje - B -51
Kadetkinje - B -55
Kadetkinje - B -59
Kadetkinje - B +59
Juniori - A -45
Juniori - A -55
Juniori - A -59
Juniori - A -63
Juniori - A -68
Juniori - A -73
Juniori - A -78
Juniori - A +78
Juniorke - A -55
Juniorke - A -59
Juniorke - A -63
Juniorke - A +68
Mlađi kadeti - B -30
AE001
278
8
IVO VERNIK (TKDDS)
751
7
BRUNO JEZDIĆ (SPRTUS)
AE002
667
15
FILIP KUŠEC (RADNIK)
79
7
ALEKSA BULIC (LJUBIJA)
AE003
400
9
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
547
1
RINO SUČEVIĆ (BAN-PAN)
AE004
458
0
GRGUR VOKIĆ (JASTREB)
771
0
NOA RUK (MED)
AE005
655
1
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
450
7
MARKO ANDABAKA (VG)
AE006
903
12
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
132
2
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
AE007
401
2
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
780
1
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
331
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
AE008
661
5
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
746
1
ALAN ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
AE009
668
5
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
259
1
NEMANJA KOTORAS (LJUBIJA)
AE010
410
3
LEON KRIVSKI (TKOSVIT)
520
4
IAN MIDZOR (METALC)
AE011
471
3
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
740
15
MAKS ČOŠIĆ (MED)
AE012
403
0
DOMAGOJ KOVAČ (TKOSVIT)
221
12
TONI DUJIĆ (RUG)
AE013
925
2
LEO CONJAR (TKD KAR)
137
1
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
AE014
849
12
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
776
6
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
709
MATEJ HORVATH (KOSICE)
AE044
278
9
IVO VERNIK (TKDDS)
667
16
FILIP KUŠEC (RADNIK)
AE045
400
1
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
771
8
NOA RUK (MED)
AE046
450
10
MARKO ANDABAKA (VG)
903
9
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
AE047
401
7
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
331
1
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
AE048
661
2
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
668
3
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
AE049
520
1
IAN MIDZOR (METALC)
740
13
MAKS ČOŠIĆ (MED)
AE050
221
5
TONI DUJIĆ (RUG)
925
9
LEO CONJAR (TKD KAR)
AE051
849
10
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
709
3
MATEJ HORVATH (KOSICE)
AE083
667
5
FILIP KUŠEC (RADNIK)
771
11
NOA RUK (MED)
AE084
450
6
MARKO ANDABAKA (VG)
401
9
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
AE085
668
0
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
740
10
MAKS ČOŠIĆ (MED)
AE086
925
4
LEO CONJAR (TKD KAR)
849
2
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
AE116
771
6
NOA RUK (MED)
401
0
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
AE117
740
3
MAKS ČOŠIĆ (MED)
925
11
LEO CONJAR (TKD KAR)
AE135
771
11
NOA RUK (MED)
925
6
LEO CONJAR (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. NOA RUK, Medvedgrad
2. LEO CONJAR, Karlovac
3. BORNA HERCEG, TK Osvit
3. MAKS ČOŠIĆ, Medvedgrad