Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. JASTREB OPEN 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
DRAGON
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Galeb
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
jakovlje
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KWON
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAGONE-KORYO
MAKSIMIR
Manna Asian Sports
Medvedgrad
METALAC
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Pantera
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Hnusta
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
TCZ Ban Keglević
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zaprešić
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B +51
Mlađe kadetkinje - B -30
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -43
Mlađe kadetkinje - B -47
Mlađe kadetkinje - B +51
Kadeti - B -45
Kadeti - B -53
Kadeti - B -57
Kadeti - B -65
Kadeti - B +65
Kadetkinje - B -44
Kadetkinje - B -47
Kadetkinje - B -51
Kadetkinje - B -55
Kadetkinje - B -59
Kadetkinje - B +59
Juniori - A -59
Juniori - A -63
Juniori - A -68
Juniori - A -78
Juniori - A +78
Juniorke - A -55
Juniorke - A -59
Juniorke - A -63
Limači - A -23
Limači - A -25
Limači - A -30
Limači - A -36
Limači - A +40
Limači - B -20
Limači - B -24
Limači - B -27
Limači - B -30
Limačice - A -25
Limačice - A -27
Limačice - A -30
Limačice - A -33
Limačice - B -30
Limačice - B +30
Mlađe kadetkinje - B -47
AE245
247
4
MARIJA ĆAVAR (MAG.KOR)
291
7
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
AE246
78
0
MILICA GRUJIC (LJUBIJA)
433
12
BARBARA TARANDEK (VG)
AE279
291
8
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
433
10
BARBARA TARANDEK (VG)
Medalists
1. BARBARA TARANDEK, Velika Gorica
2. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. MILICA GRUJIC, Ljubija-Prijedor
3. MARIJA ĆAVAR, MAGONE-KORYO