Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
15. JASTREB OPEN 2013
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
DRAGON
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Galeb
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
jakovlje
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KWON
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAGONE-KORYO
MAKSIMIR
Manna Asian Sports
Medvedgrad
METALAC
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Pantera
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Hnusta
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
TCZ Ban Keglević
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zaprešić
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B +51
Mlađe kadetkinje - B -30
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -43
Mlađe kadetkinje - B -47
Mlađe kadetkinje - B +51
Kadeti - B -45
Kadeti - B -53
Kadeti - B -57
Kadeti - B -65
Kadeti - B +65
Kadetkinje - B -44
Kadetkinje - B -47
Kadetkinje - B -51
Kadetkinje - B -55
Kadetkinje - B -59
Kadetkinje - B +59
Juniori - A -59
Juniori - A -63
Juniori - A -68
Juniori - A -78
Juniori - A +78
Juniorke - A -55
Juniorke - A -59
Juniorke - A -63
Limači - A -23
Limači - A -25
Limači - A -30
Limači - A -36
Limači - A +40
Limači - B -20
Limači - B -24
Limači - B -27
Limači - B -30
Limačice - A -25
Limačice - A -27
Limačice - A -30
Limačice - A -33
Limačice - B -30
Limačice - B +30
Limači - A -25
H017
165
10
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
271
7
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
H018
729
10
NIKO HUNSKI (MED)
883
1
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
H019
557
6
LIAM MARKOJA (KORYO)
301
7
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
868
JAN SKAZLIĆ (TIGAZ)
H020
190
15
MATIJA PUDIĆ (JASTREB)
775
9
LUKA ČORDAŠ (TKD_BJE)
708
JOVAN BRANKOVIC (GALEBBG)
H021
556
10
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
856
11
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
820
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
H027
165
13
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
729
8
NIKO HUNSKI (MED)
H028
301
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
868
5
JAN SKAZLIĆ (TIGAZ)
H029
190
1
MATIJA PUDIĆ (JASTREB)
708
4
JOVAN BRANKOVIC (GALEBBG)
H030
856
10
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
820
5
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
H035
165
8
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
301
14
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
H036
708
7
JOVAN BRANKOVIC (GALEBBG)
856
10
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
H039
301
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
856
6
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
Dobitniki medalj
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
2. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
3. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
3. JOVAN BRANKOVIC, Galeb