Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15. JASTREB OPEN 2013
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Limach - A (male)
Limach - B (male)
Limach - B (female)
Limach - A (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets - B (male) -27
Younger cadets - B (male) -30
Younger cadets - B (male) -33
Younger cadets - B (male) -36
Younger cadets - B (male) -39
Younger cadets - B (male) -43
Younger cadets - B (male) -47
Younger cadets - B (male) -51
Younger cadets - B (male) +51
Younger cadets - B (male) -33
AE015
565
2
NIK BERGANT (KORYO)
390
13
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
AE016
587
14
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
737
2
JOSIP GALIĆ (LOKOM)
AE017
522
5
NEMANJA VASIĆ (GAIAN)
348
8
MIHAEL VEDAK (JASTREB)
AE018
600
3
ERMIN PEHLIC (LJUBIJA)
808
7
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
AE019
567
1
JAKA ŽUN (KORYO)
476
7
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
AE020
201
9
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
901
1
ROBERT LISICA (ORI)
AE021
617
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
336
1
KARLO ŠOŠTARIĆ (JASTREB)
AE022
947
10
SVEN PRINČIĆ (TKOSVIT)
848
8
ANTONIO DERVIŠ (ZAGREB)
AE023
564
4
ANDRIY PETRYTSYN (KORYO)
842
9
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
AE024
717
4
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
779
2
LOVRO VOJVODIĆ (MTA)
AE025
316
5
VID PRPIĆ (SENJ)
341
6
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
AE026
74
2
ALEKSA HRGIC (LJUBIJA)
735
14
MISLAV KLEPAC (MED)
AE027
566
7
TIAN MARKOJA (KORYO)
345
5
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
AE028
81
1
DEJAN SREDIC (LJUBIJA)
222
13
IVAN MATIĆ (RUG)
AE029
622
0
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
960
0
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
AE030
391
6
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
851
5
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
AE052
390
8
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
587
5
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
AE053
348
2
MIHAEL VEDAK (JASTREB)
808
14
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
AE054
476
4
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
201
5
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
AE055
617
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
947
4
SVEN PRINČIĆ (TKOSVIT)
AE056
842
6
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
717
7
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
AE057
341
3
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
735
8
MISLAV KLEPAC (MED)
AE058
566
2
TIAN MARKOJA (KORYO)
222
8
IVAN MATIĆ (RUG)
AE059
622
6
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
391
7
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
AE087
390
9
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
808
4
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
AE088
201
5
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
617
4
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
AE089
717
8
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
735
6
MISLAV KLEPAC (MED)
AE090
222
8
IVAN MATIĆ (RUG)
391
7
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
AE118
390
4
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
201
5
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
AE119
717
6
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
222
1
IVAN MATIĆ (RUG)
AE136
201
11
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
717
6
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
Medalists
1. FRANKO JOSIP SKOKO, Karlovac
2. MATEJ MARIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. PATRIK KASAP, TK Osvit
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA