Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. KORČULA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -24
B1U013
158
13
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
216
11
SAJRA KAJEVIC (TIM BOS)
B1U014
9
12
NATALIE SIKYROVA (LECAF)
199
10
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
B1U028
158
21
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
9
2
NATALIE SIKYROVA (LECAF)
Osvajači medalja
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. NATALIE SIKYROVA, SK TKD LACEK
3. SAJRA KAJEVIC, TIM BOSNA
3. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Mlađe kadetkinje -30
B1U015
30
14
WANDA VIGNA (FORTECA)
255
23
HANA OMERBEGOVIĆ (TKDNGS)
B1U016
223
4
NINA KALAS (TIM BOS)
157
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
B1U029
255
12
HANA OMERBEGOVIĆ (TKDNGS)
157
15
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
Osvajači medalja
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. HANA OMERBEGOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. NINA KALAS, TIM BOSNA
3. WANDA VIGNA, Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje -33
B1U017
182
27
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
200
3
VERONIKA JUSCAKOVA (KOSICE)
31
JOSIPA CURAĆ (FORTECA)
B1U030
182
17
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
31
1
JOSIPA CURAĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
2. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korčula
3. VERONIKA JUSCAKOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
B1U018
45
1
LORA ĐURIĆ (VUKOVI)
191
13
KIM KREUZER (BBC-STG)
238
CHRISTINA HEIDERSCHEID (MIRO)
B1U031
191
18
KIM KREUZER (BBC-STG)
238
5
CHRISTINA HEIDERSCHEID (MIRO)
Osvajači medalja
1. KIM KREUZER, Centar Babić Stuttgart
2. CHRISTINA HEIDERSCHEID, st petersburg
3. LORA ĐURIĆ, VUKOVI
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
B1U019
165
11
REBEKKA DIALLO (KUKKIWO)
221
6
HANA BULBULUSIC (TIM BOS)
156
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
B1U032
165
7
REBEKKA DIALLO (KUKKIWO)
156
3
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. REBEKKA DIALLO, KUKKIWON - LUXEMBOURG
2. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
3. HANA BULBULUSIC, TIM BOSNA
3. ----
Mlađe kadetkinje -47
B1U026
91
8
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
183
2
EZRA HALVADZIJA (HADZIC)
Osvajači medalja
1. EMA LONČARIĆ, Karlovac
2. EZRA HALVADZIJA, Centar Hadžići
3. ----
3. ----