Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. KORČULA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti -33
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadeti -33
B1P026
180
0
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
10
5
TOMAS HRON (LECAF)
Osvajači medalja
1. TOMAS HRON, SK TKD LACEK
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. ----
3. ----
Kadeti -37
B1P007
81
0
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
129
0
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
B1P008
7
3
MATEJ KAMAN (LECAF)
120
10
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
B1P028
129
0
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
120
4
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. KERIM OMERBEGOVIC, Novi Grad Sarajevo
2. IBRAHIM ĐONKO, Novi Grad Sarajevo
3. MATEJ KAMAN, SK TKD LACEK
3. HRVOJE GRČIĆ, Karlovac
Kadeti -41
B2P001
135
6
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
126
8
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDNGS)
118
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
B2P002
84
4
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
155
10
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
24
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
B2P016
126
7
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDNGS)
118
1
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
B2P017
155
5
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
24
0
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
B2P033
126
5
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDNGS)
155
1
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. SADMIR HABIBOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
3. FRANKO JOSIP SKOKO, Karlovac
3. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
Kadeti -45
B2P003
53
0
NIKOLA BOTICA (FORTECA)
204
0
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
188
AMAR HUJIC (HADZIC)
B2P004
88
0
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
62
0
BLAGO LUKACEVIC (BES)
138
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
B2P018
204
10
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
188
5
AMAR HUJIC (HADZIC)
B2P019
88
1
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
138
2
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
B2P034
204
7
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
138
2
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. NEDŽAD HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. AMAR HUJIC, Centar Hadžići
3. LUKA MAGDIC, Karlovac
Kadeti -49
B2P005
207
6
EDIN CESKIN (HADZIC)
194
11
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
56
ERIC DAX (KUKKIWO)
226
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
174
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B2P020
194
3
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
56
1
ERIC DAX (KUKKIWO)
B2P021
226
1
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
174
4
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B2P035
194
6
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
174
1
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
3. ERIC DAX, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. EMIR GORALIJA, "NUR"
Kadeti -53
B2P008
248
4
ASMIR HRVAT (TIM BOS)
172
21
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
227
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
B2P027
172
0
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
227
3
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
Osvajači medalja
1. EVELIN PILJUG, "NUR"
2. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ASMIR HRVAT, TIM BOSNA
3. ----
Kadeti -57
B2P009
250
0
OLIVER KUKO (ILYO KE)
219
7
KADIR RAMOVIC (TIM BOS)
82
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
B2P028
219
6
KADIR RAMOVIC (TIM BOS)
82
9
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. BORNA ZLATARIĆ, Karlovac
2. KADIR RAMOVIC, TIM BOSNA
3. OLIVER KUKO, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ----