Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. KORČULA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Juniori -55
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniori -55
B1P002
68
0
MUHAMED GJOKAJ (BES)
242
0
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
77
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
259
MARTIN PEDIĆ (ZADAR)
57
TODISCO TOM (KUKKIWO)
B1P020
242
11
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
77
5
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
B1P021
259
5
MARTIN PEDIĆ (ZADAR)
57
14
TODISCO TOM (KUKKIWO)
B1P037
242
17
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
57
4
TODISCO TOM (KUKKIWO)
Osvajači medalja
1. DANIEL LEFKOVITS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. TODISCO TOM, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
3. MARTIN PEDIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
Juniori -63
B1P003
131
18
JAKUB KRISTOF (ILYO KE)
260
6
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
203
MATEJ WEBER (CROSTAR)
B1P004
187
0
EMIR RAMIC (HADZIC)
17
15
IVAN HORVAT (TKD KAR)
5
JOSEF MED (LECAF)
B1P022
131
14
JAKUB KRISTOF (ILYO KE)
203
2
MATEJ WEBER (CROSTAR)
B1P023
17
7
IVAN HORVAT (TKD KAR)
5
9
JOSEF MED (LECAF)
B1P038
131
7
JAKUB KRISTOF (ILYO KE)
5
8
JOSEF MED (LECAF)
Osvajači medalja
1. JOSEF MED, SK TKD LACEK
2. JAKUB KRISTOF, Ilyo TKD SKP Kosice
3. IVAN HORVAT, Karlovac
3. MATEJ WEBER, Cro Star - Mostar
Juniori -68
B1P009
228
11
ADNAN HARAČIĆ (TKD NUR)
1
18
DAVID SIMEK (LECAF)
B1P010
184
0
ALEM MORIC (HADZIC)
76
0
DOMAGOJ SPELIC (TKD KAR)
B1P029
1
20
DAVID SIMEK (LECAF)
184
10
ALEM MORIC (HADZIC)
Osvajači medalja
1. DAVID SIMEK, SK TKD LACEK
2. ALEM MORIC, Centar Hadžići
3. ADNAN HARAČIĆ, "NUR"
3. DOMAGOJ SPELIC, Karlovac
Juniori -73
B1P011
247
6
IRFAN BABIC (TIM BOS)
4
18
JAN FIALA (LECAF)
142
ELDAR AVDIBAŠIĆ (TKDNGS)
B1P030
4
12
JAN FIALA (LECAF)
142
1
ELDAR AVDIBAŠIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. JAN FIALA, SK TKD LACEK
2. ELDAR AVDIBAŠIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. IRFAN BABIC, TIM BOSNA
3. ----