Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadeti B -33
C028
291
2
FABIJAN IVANOVIĆ (IM)
336
0
JOSIP KOVAČ (TKDKBB)
Medalists
1. FABIJAN IVANOVIĆ, Imotski
2. JOSIP KOVAČ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. ----
3. ----
Kadeti B -37
C012
231
1
ANTE VUJEVIĆ (IM)
80
2
NAHID HASKOVIĆ (HVOJNIC)
C013
12
2
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
338
0
JOSIP MAMIĆ (TKDKBB)
C032
80
0
NAHID HASKOVIĆ (HVOJNIC)
12
2
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
Medalists
1. MARKO PRANJIĆ, Forteca Korčula
2. NAHID HASKOVIĆ, HTKD HVOJNICA
3. JOSIP MAMIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. ANTE VUJEVIĆ, Imotski
Kadeti B -41
C014
188
2
FRANO CURAĆ (FORTECA)
313
0
ANTE LETO (KORYO-T)
190
LORENCO TOMAŠIĆ (FORTECA)
C033
188
0
FRANO CURAĆ (FORTECA)
190
0
LORENCO TOMAŠIĆ (FORTECA)
Medalists
1. FRANO CURAĆ, Forteca Korčula
2. LORENCO TOMAŠIĆ, Forteca Korčula
3. ANTE LETO, KORYO-TG
3. ----
Kadeti B -45
C029
371
0
ANTONIO PETROVIĆ (KORYO-T)
210
0
ROKO ŠKARICA (TKDGUSA)
Medalists
1. ROKO ŠKARICA, Gusar
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti B -53
D004
164
0
ANĐELO KAJIĆ (DIVKNIN)
376
2
LUKA PENAVA (POSKOK)
386
TOMISLAV SABLJO (POSKOK)
D013
376
2
LUKA PENAVA (POSKOK)
386
0
TOMISLAV SABLJO (POSKOK)
Medalists
1. LUKA PENAVA, POSKOK - POSUŠJE
2. TOMISLAV SABLJO, POSKOK - POSUŠJE
3. ANĐELO KAJIĆ, DIV KNIN
3. ----
Kadeti B -57
D005
470
2
LUKA GRABOVAC (TKDGUSA)
359
0
FRANO PIŠKOVIĆ (POSKOK)
232
ANĐELO TOLIĆ (IM)
D014
470
2
LUKA GRABOVAC (TKDGUSA)
232
0
ANĐELO TOLIĆ (IM)
Medalists
1. LUKA GRABOVAC, Gusar
2. ANĐELO TOLIĆ, Imotski
3. FRANO PIŠKOVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. ----
Kadeti B -61
D010
201
2
LUKA PLEĆAŠ (CROSTAR)
344
1
STIPE RENIĆ (TKDKBB)
Medalists
1. LUKA PLEĆAŠ, Cro Star - Mostar
2. STIPE RENIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. ----
3. ----