001 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 27 | LAURA POCRNJIĆ (Gusar) |
PTF 0:2 | MARTA GADŽO (Imotski) |
002 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 27 | MATEA KUJUNDŽIĆ LUJAN (Marjan) |
PTF 0:2 | MIJA BEGIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
003 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 27 | MARIS TOMAŠIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 2:0 | ELENA PELIVAN (Magone Livno) |
004 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 27 | NIKA KORUNIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 0:2 | INES BAŠTIJANOVIĆ (RUGVICA) |
005 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 27 | MIA BAŠIĆ (Monter) |
PTF 2:0 | ANĐA TOMIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
006 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 27 | LARA LJUBETIĆ PORTILLA (Marjan) |
PTF 1:2 | KATARINA MATIĆ (Magone Livno) |
007 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | MARIJA NIKIĆ (DIV KNIN) |
DNS | ANTONIA ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
008 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | PAOLA PERKUŠIĆ (Imotski) |
PTF 2:0 | LUCIJA BARAĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
009 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | ANA MARUNČIĆ (Gusar) |
PTF 2:1 | ELENA ZRNO (ŠUJICA Tomislavgrad) |
010 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | LUCIA PALIĆ (DIV KNIN) |
PTF 0:2 | MATIJANA ANTEA STANIĆ (KORYO-TG) |
011 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | MIA BULJAN (Imotski) |
PTF 2:1 | MARIJA BARIŠIĆ (ŠUJICA Tomislavgrad) |
012 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 36 | GABRIELA JURIĆ (Marjan) |
PTF 2:0 | JOSIPA TONKOVIĆ (Imotski) |
013 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 36 | PIA FILIPIN (Monter) |
PTF 2:0 | TOMISLAVA TINA STANIĆ (KORYO-TG) |
014 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 36 | PETRA NAKIĆ (Monter) |
PTF 0:2 | GORDANA RADAŠ (Magone Livno) |
015 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 36 | PETRA SILOBRČIĆ (Marjan) |
PTF 0:2 | MERJEM MEHIĆ (Magone Livno) |
016 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 36 | DOBRILA ŠIŠKO (Monter) |
PTF 2:0 | ANA KRSTANOVIĆ (ŠUJICA Tomislavgrad) |
017 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 39 | ANA MARETIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 2:0 | PETRA BUKVIĆ (Cro Star - Mostar) |
018 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 39 | JANA ZANINOVIĆ (Marjan) |
PTF 2:0 | IVA VUČEMIL (KORYO-TG) |
019 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 39 | ELENA VUČAK (DIV KNIN) |
PTF 1:2 | AMANDA HUKIĆ (HTKD HVOJNICA) |
020 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 27 | MARTA GADŽO (Imotski) |
PTF 2:1 | MIJA BEGIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
021 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 27 | MARIS TOMAŠIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 1:2 | KATARINA PRKA (Imotski) |
022 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 27 | INES BAŠTIJANOVIĆ (RUGVICA) |
PTF 1:2 | MIA BAŠIĆ (Monter) |
023 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 27 | KATARINA MATIĆ (Magone Livno) |
PTF 2:1 | DORA JAKIĆ (Imotski) |
024 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 30 | ANTONIA ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
PTF 2:1 | PAOLA PERKUŠIĆ (Imotski) |
025 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 30 | ANA MARUNČIĆ (Gusar) |
PTF 0:2 | LEA VANTIĆ (Marjan) |
026 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 30 | MATIJANA ANTEA STANIĆ (KORYO-TG) |
WDR | MARIJA RUBELJ (Marjan) |
027 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 30 | MIA BULJAN (Imotski) |
PTF 1:2 | LUCIJA BEKAVAC (St kwan) |
028 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 36 | GABRIELA JURIĆ (Marjan) |
PTF 2:0 | PIA FILIPIN (Monter) |
029 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 36 | GORDANA RADAŠ (Magone Livno) |
PTF 2:0 | NINA TADIĆ (Imotski) |
030 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 36 | MERJEM MEHIĆ (Magone Livno) |
PTF 0:2 | KAJA ANTEA JELIĆ (DIV KNIN) |
031 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 36 | DOBRILA ŠIŠKO (Monter) |
WDR | KARLA GADŽO (Imotski) |
032 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 39 | ANA MARETIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 0:2 | MIA GLAVOTA (Imotski) |
033 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 39 | JANA ZANINOVIĆ (Marjan) |
PTF 2:0 | DEA MARJANOVIĆ (St kwan) |
034 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 39 | AMANDA HUKIĆ (HTKD HVOJNICA) |
PTF 2:0 | KATINA KATIĆ (St kwan) |
035 | 1/2 | Mlađe kadetkinje + 51 | MIA ŠLOGAR (SUSEDGRAD SOKOL) |
PTF 2:0 | PETRA LONČAR (POSKOK - POSUŠJE) |
035 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 39 | KARMEN ERAKOVIĆ (Marjan) |
DSQ | MAGDALENA RUPČIĆ (St kwan) |
036 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 27 | MARTA GADŽO (Imotski) |
PTF 2:1 | KATARINA PRKA (Imotski) |
037 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 27 | MIA BAŠIĆ (Monter) |
PTF 2:0 | KATARINA MATIĆ (Magone Livno) |
038 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 30 | ANTONIA ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
PTF 0:2 | LEA VANTIĆ (Marjan) |
039 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 30 | MARIJA RUBELJ (Marjan) |
WDR | LUCIJA BEKAVAC (St kwan) |
040 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 36 | GABRIELA JURIĆ (Marjan) |
PTF 2:0 | GORDANA RADAŠ (Magone Livno) |
041 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 36 | KAJA ANTEA JELIĆ (DIV KNIN) |
PTF 0:2 | DOBRILA ŠIŠKO (Monter) |
042 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 39 | MIA GLAVOTA (Imotski) |
SUP | JANA ZANINOVIĆ (Marjan) |
043 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 39 | AMANDA HUKIĆ (HTKD HVOJNICA) |
PTF 2:0 | MAGDALENA RUPČIĆ (St kwan) |
044 | 1/1 | Mlađe kadetkinje - 27 | MARTA GADŽO (Imotski) |
PTF 0:2 | MIA BAŠIĆ (Monter) |
045 | 1/1 | Mlađe kadetkinje - 30 | LEA VANTIĆ (Marjan) |
PTF 2:0 | MARIJA RUBELJ (Marjan) |
046 | 1/1 | Mlađe kadetkinje - 36 | GABRIELA JURIĆ (Marjan) |
PTF 0:2 | DOBRILA ŠIŠKO (Monter) |
047 | 1/1 | Mlađe kadetkinje - 39 | JANA ZANINOVIĆ (Marjan) |
PTF 0:2 | AMANDA HUKIĆ (HTKD HVOJNICA) |
048 | 1/1 | Mlađi kadeti - 24 | CHRISTO RADIONOV (Forteca Korčula) |
WDR | IVANO SELAK (St kwan) |
051 | 1/1 | Mlađe kadetkinje - 47 | ANDREA SIGUT (DIV KNIN) |
DNS | ANTEA RENIĆ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
052 | 1/1 | Mlađe kadetkinje - 51 | MIRADY KONČAREVIĆ (Marjan) |
PTF 2:0 | JOLANDA KOVAČEVIĆ (Forteca Korčula) |
056 | 1/1 | Mlađe kadetkinje + 51 | MIA ŠLOGAR (SUSEDGRAD SOKOL) |
PTF 0:2 | LUCIJA TOLIĆ (Imotski) |