Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B
Borilište C
Borilište D
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -48
Juniori -55
Juniori -59
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Kadetkinje A -59
D001
41
0
DORA KARANUŠIĆ (MARJAN)
447
2
NAOMI MEŠIN (MONTR)
D002
498
1
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
449
2
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
D003
283
0
MIA PARIĆ (IM)
340
2
DARIJA SUČIĆ (TKDKBB)
434
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
D007
447
0
NAOMI MEŠIN (MONTR)
449
2
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
D008
340
2
DARIJA SUČIĆ (TKDKBB)
434
0
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
D016
449
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
340
2
DARIJA SUČIĆ (TKDKBB)
Osvajači medalja
1. DARIJA SUČIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
2. ANAMARIJA GAŠPAR, POSKOK - KOČERIN
3. LUCIJA ZLENDIĆ, Monter
3. NAOMI MEŠIN, Monter
Kadetkinje A +59
D009
211
2
SARA BILIĆ (TKDGUSA)
65
0
NERA ŠIMIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. SARA BILIĆ, Gusar
2. NERA ŠIMIĆ, Marjan
3. ----
3. ----
Kadeti B -53
D004
164
0
ANĐELO KAJIĆ (DIVKNIN)
376
2
LUKA PENAVA (POSKOK)
386
TOMISLAV SABLJO (POSKOK)
D013
376
2
LUKA PENAVA (POSKOK)
386
0
TOMISLAV SABLJO (POSKOK)
Osvajači medalja
1. LUKA PENAVA, POSKOK - POSUŠJE
2. TOMISLAV SABLJO, POSKOK - POSUŠJE
3. ANĐELO KAJIĆ, DIV KNIN
3. ----
Kadeti B -57
D005
470
2
LUKA GRABOVAC (TKDGUSA)
359
0
FRANO PIŠKOVIĆ (POSKOK)
232
ANĐELO TOLIĆ (IM)
D014
470
2
LUKA GRABOVAC (TKDGUSA)
232
0
ANĐELO TOLIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. LUKA GRABOVAC, Gusar
2. ANĐELO TOLIĆ, Imotski
3. FRANO PIŠKOVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. ----
Kadeti B -61
D010
201
2
LUKA PLEĆAŠ (CROSTAR)
344
1
STIPE RENIĆ (TKDKBB)
Osvajači medalja
1. LUKA PLEĆAŠ, Cro Star - Mostar
2. STIPE RENIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -37
D048
289
2
LARA KOLOVRAT (IM)
328
0
PETRA LAUŠ (MAG-LI)
184
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
D049
228
2
CVITA MIKULIĆ (IM)
358
0
FILIPA BAKULA (POSKOK)
301
ANĐELINA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
D052
289
2
LARA KOLOVRAT (IM)
184
1
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
D053
228
2
CVITA MIKULIĆ (IM)
301
1
ANĐELINA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
D055
289
2
LARA KOLOVRAT (IM)
228
1
CVITA MIKULIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. LARA KOLOVRAT, Imotski
2. CVITA MIKULIĆ, Imotski
3. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
3. ANĐELINA BRZOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
Kadetkinje B -51
D006
9
2
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
300
0
ENA TEREZA MIOČ (ŠUJICA )
319
HANA GABELICA (IM)
D015
9
2
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
319
0
HANA GABELICA (IM)
Osvajači medalja
1. ADINA ŠEHIĆ, Forteca Korčula
2. HANA GABELICA, Imotski
3. ENA TEREZA MIOČ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. ----
Kadetkinje B -55
D011
500
2
KATIJA ĐEREK (IM)
7
1
MIA IVANKOVIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. KATIJA ĐEREK, Imotski
2. MIA IVANKOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
3. ----
Kadetkinje B +59
D012
39
2
ANĐELA BOŠKOVIĆ (MARJAN)
292
0
ELLA ŠANTAR (IM)
Osvajači medalja
1. ANĐELA BOŠKOVIĆ, Marjan
2. ELLA ŠANTAR, Imotski
3. ----
3. ----
Juniori -48
D027
489
1
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
343
2
FILIP MATIĆ (MAG-LI)
Osvajači medalja
1. FILIP MATIĆ, Magone Livno
2. FRAN ŠIMUNOVIĆ, RUGVICA
3. ----
3. ----
Juniori -55
D017
494
0
KRUNO LEDINA (TKDGUSA)
465
2
NIDAL NASER EDDIN (MONTR)
D018
469
0
MARIJIO MARUNČIĆ (TKDGUSA)
22
2
VID PERUČIĆ (FORTECA)
D032
465
2
NIDAL NASER EDDIN (MONTR)
22
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. NIDAL NASER EDDIN, Monter
2. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
3. KRUNO LEDINA, Gusar
3. MARIJIO MARUNČIĆ, Gusar
Juniori -59
D019
71
0
PJERO PIVALICA (MARJAN)
350
1
DAVID MILIĆEVIĆ (POSKOK)
284
ANDREJ PERIĆ (IM)
D033
350
2
DAVID MILIĆEVIĆ (POSKOK)
284
0
ANDREJ PERIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. DAVID MILIĆEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. ANDREJ PERIĆ, Imotski
3. PJERO PIVALICA, Marjan
3. ----
Juniorke -49
D020
11
2
KARLA ZARO (FORTECA)
341
1
JOZEFINA KRIŠTO (TKDKBB)
282
PETRA JERKOVIĆ (IM)
D034
11
0
KARLA ZARO (FORTECA)
282
0
PETRA JERKOVIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. KARLA ZARO, Forteca Korčula
2. PETRA JERKOVIĆ, Imotski
3. JOZEFINA KRIŠTO, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. ----
Juniorke -52
D021
17
0
LAURA POSLON (RUG)
479
2
ANĐELA BRNAS (IM)
D022
10
2
MERIMA ŠEHIĆ (FORTECA)
258
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST KWAN)
D035
479
2
ANĐELA BRNAS (IM)
10
0
MERIMA ŠEHIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. ANĐELA BRNAS, Imotski
2. MERIMA ŠEHIĆ, Forteca Korčula
3. LAURA POSLON, RUGVICA
3. LUCIJA VUKOVIĆ, St kwan
Juniorke -55
D023
459
2
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
180
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
D024
281
2
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
382
1
RAFAELA ČUTURA (POSKOK)
D036
459
2
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
281
1
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. MAJA PETROVIĆ, Monter
2. DANIELA IVKOŠIĆ, Imotski
3. ENA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
3. RAFAELA ČUTURA, POSKOK - POSUŠJE
Juniorke -59
D025
467
0
TARA SOVULJ (TKDGUSA)
286
2
NATALI TADIĆ (IM)
223
NINA JURLIN (MARJAN)
D037
286
2
NATALI TADIĆ (IM)
223
0
NINA JURLIN (MARJAN)
Osvajači medalja
1. NATALI TADIĆ, Imotski
2. NINA JURLIN, Marjan
3. TARA SOVULJ, Gusar
3. ----
Juniorke -63
D026
287
0
ANTEA ŽUŽUL (IM)
348
0
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
285
TINA ŠAKIĆ (IM)
D038
348
2
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
285
0
TINA ŠAKIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. ANTEA KRALJEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. TINA ŠAKIĆ, Imotski
3. ANTEA ŽUŽUL, Imotski
3. ----
Juniorke -68
D030
456
2
NIKA VUKOJA (KOČERIN)
280
0
IVANA BUŠIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. NIKA VUKOJA, POSKOK - KOČERIN
2. IVANA BUŠIĆ, Imotski
3. ----
3. ----
Juniorke +68
D031
220
2
AZRA KLISURA (HVOJNIC)
238
0
SARA TOLIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. AZRA KLISURA, HTKD HVOJNICA
2. SARA TOLIĆ, Imotski
3. ----
3. ----