Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - 27
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 36
Mlađi kadeti - 43
Mlađe kadetkinje - 24
Mlađe kadetkinje - 27
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 51
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B +59
Juniori -59
Juniorke -59
Mlađe kadetkinje - 30
B007
153
0
MARIJA NIKIĆ (DIVKNIN)
176
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
B008
146
2
PAOLA PERKUŠIĆ (IM)
369
0
LUCIJA BARAĆ (POSKOK)
B009
204
2
ANA MARUNČIĆ (TKDGUSA)
389
1
ELENA ZRNO (ŠUJICA )
50
LEA VANTIĆ (MARJAN)
B010
152
0
LUCIA PALIĆ (DIVKNIN)
305
2
MATIJANA ANTEA STANIĆ (KORYO-T)
33
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
B011
235
2
MIA BULJAN (IM)
390
1
MARIJA BARIŠIĆ (ŠUJICA )
296
LUCIJA BEKAVAC (ST KWAN)
B024
176
2
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
146
1
PAOLA PERKUŠIĆ (IM)
B025
204
0
ANA MARUNČIĆ (TKDGUSA)
50
2
LEA VANTIĆ (MARJAN)
B026
305
0
MATIJANA ANTEA STANIĆ (KORYO-T)
33
0
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
B027
235
1
MIA BULJAN (IM)
296
2
LUCIJA BEKAVAC (ST KWAN)
B038
176
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
50
2
LEA VANTIĆ (MARJAN)
B039
33
0
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
296
0
LUCIJA BEKAVAC (ST KWAN)
B045
50
2
LEA VANTIĆ (MARJAN)
33
0
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. LEA VANTIĆ, Marjan
2. MARIJA RUBELJ, Marjan
3. ANTONIA ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. LUCIJA BEKAVAC, St kwan