Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - 27
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 43
Mlađe kadetkinje - 27
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje + 51
Kadeti A -49
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -41
Juniori -59
Juniorke -55
Juniorke -63
Kick (muški) - M1 (2018/17)
Kick (muški) - M2 (2016)
Kick (muški) - M3 (2015)
Kick (muški) - M4 (2014)
Kick (muški) - M5 (2013)
Kick (muški) - M6 (2012)
Kick (muški) - M7 (2011/2010)
Kick (ženski) - Ž1 (2018/17)
Kick (ženski) - Ž2 (2016)
Kick (ženski) - Ž3 (2015)
Kick (ženski) - Ž4 (2014)
Kick (ženski) - Ž5 (2013)
Kick (muški) - M3 (2015)
K065
405
0
IVAN GRUBIŠIĆ (POSKOK)
129
0
JOSIP ŽUŽUL (IM)
K067
303
0
PATRIK IVKOVIĆ (MAG-LI)
179
0
DOMAGOJ RADOVANOVIĆ (FORTECA)
K068
398
0
ANDRIJA PENAVA (POSKOK)
168
0
GABRIJEL ŠKUNCA (DONAT)
118
TONI ČULJAK (IM)
K069
491
0
DAVID PETRIC (POSKOK)
115
0
MATEJ VUKOVIĆ (IM)
310
ADRIAN PRPA (MAG-LI)
K070
360
0
JOZO BAKULA (POSKOK)
171
0
GABRIJEL PLAVČIĆ (DONAT)
269
MARIN PRLIĆ (IM)
K071
129
0
JOSIP ŽUŽUL (IM)
303
0
PATRIK IVKOVIĆ (MAG-LI)
K072
398
0
ANDRIJA PENAVA (POSKOK)
118
0
TONI ČULJAK (IM)
K073
115
0
MATEJ VUKOVIĆ (IM)
310
0
ADRIAN PRPA (MAG-LI)
K074
171
0
GABRIJEL PLAVČIĆ (DONAT)
269
0
MARIN PRLIĆ (IM)
K075
303
0
PATRIK IVKOVIĆ (MAG-LI)
398
0
ANDRIJA PENAVA (POSKOK)
K076
115
0
MATEJ VUKOVIĆ (IM)
171
0
GABRIJEL PLAVČIĆ (DONAT)
K078
398
0
ANDRIJA PENAVA (POSKOK)
171
0
GABRIJEL PLAVČIĆ (DONAT)
Medalists
1. ANDRIJA PENAVA, POSKOK - POSUŠJE
2. GABRIJEL PLAVČIĆ, DONAT
3. PATRIK IVKOVIĆ, Magone Livno
3. MATEJ VUKOVIĆ, Imotski