Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 27
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje + 51
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -57
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -59
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Kick (muški) - M1 (2018/17)
Kick (muški) - M2 (2016)
Kick (muški) - M3 (2015)
Kick (muški) - M4 (2014)
Kick (muški) - M5 (2013)
Kick (muški) - M6 (2012)
Kick (muški) - M7 (2011/2010)
Kick (ženski) - Ž1 (2018/17)
Kick (ženski) - Ž2 (2016)
Kick (ženski) - Ž3 (2015)
Kick (ženski) - Ž4 (2014)
Kick (ženski) - Ž5 (2013)
Kick (ženski) - Ž6 (2012)
Kick (ženski) - Ž7 (2011/2010)
Mlađe kadetkinje - 43
A008
460
2
MATEA SABLJIĆ (KOČERIN)
294
0
MILA KOLOVRAT (IM)
165
ROSA PARAĆ (DONAT)
392
ANA KELAVA (ŠUJICA )
475
ANITA AMIŽIĆ (MONTR)
A009
394
1
LUCIJA KELAVA (ŠUJICA )
145
2
MARIJA LONČAR (IM)
437
KORINA JERKOVIĆ (MONTR)
368
EVA PERIĆ (KORYO-T)
262
LEONA PEPIĆ (IM)
A028
460
0
MATEA SABLJIĆ (KOČERIN)
165
0
ROSA PARAĆ (DONAT)
A029
392
0
ANA KELAVA (ŠUJICA )
475
0
ANITA AMIŽIĆ (MONTR)
A030
145
0
MARIJA LONČAR (IM)
437
2
KORINA JERKOVIĆ (MONTR)
A031
368
2
EVA PERIĆ (KORYO-T)
262
0
LEONA PEPIĆ (IM)
A046
460
2
MATEA SABLJIĆ (KOČERIN)
475
0
ANITA AMIŽIĆ (MONTR)
A047
437
2
KORINA JERKOVIĆ (MONTR)
368
0
EVA PERIĆ (KORYO-T)
A062
460
2
MATEA SABLJIĆ (KOČERIN)
437
0
KORINA JERKOVIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. MATEA SABLJIĆ, POSKOK - KOČERIN
2. KORINA JERKOVIĆ, Monter
3. ANITA AMIŽIĆ, Monter
3. EVA PERIĆ, KORYO-TG