Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 27
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje + 51
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -57
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -59
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Kick (muški) - M1 (2018/17)
Kick (muški) - M2 (2016)
Kick (muški) - M3 (2015)
Kick (muški) - M4 (2014)
Kick (muški) - M5 (2013)
Kick (muški) - M6 (2012)
Kick (muški) - M7 (2011/2010)
Kick (ženski) - Ž1 (2018/17)
Kick (ženski) - Ž2 (2016)
Kick (ženski) - Ž3 (2015)
Kick (ženski) - Ž4 (2014)
Kick (ženski) - Ž5 (2013)
Kick (ženski) - Ž6 (2012)
Kick (ženski) - Ž7 (2011/2010)
Mlađe kadetkinje - 39
B017
216
2
ANA MARETIĆ (FORTECA)
4
0
PETRA BUKVIĆ (CROSTAR)
229
MIA GLAVOTA (IM)
B018
31
2
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
370
0
IVA VUČEMIL (KORYO-T)
255
DEA MARJANOVIĆ (ST KWAN)
B019
158
1
ELENA VUČAK (DIVKNIN)
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
256
KATINA KATIĆ (ST KWAN)
69
KARMEN ERAKOVIĆ (MARJAN)
257
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B032
216
0
ANA MARETIĆ (FORTECA)
229
2
MIA GLAVOTA (IM)
B033
31
2
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
255
0
DEA MARJANOVIĆ (ST KWAN)
B034
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
256
0
KATINA KATIĆ (ST KWAN)
B035
69
0
KARMEN ERAKOVIĆ (MARJAN)
257
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B042
229
0
MIA GLAVOTA (IM)
31
0
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
B043
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
257
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B047
31
0
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
Osvajači medalja
1. AMANDA HUKIĆ, HTKD HVOJNICA
2. JANA ZANINOVIĆ, Marjan
3. MAGDALENA RUPČIĆ, St kwan
3. MIA GLAVOTA, Imotski