Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 27
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje + 51
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -57
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -59
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Kick (muški) - M1 (2018/17)
Kick (muški) - M2 (2016)
Kick (muški) - M3 (2015)
Kick (muški) - M4 (2014)
Kick (muški) - M5 (2013)
Kick (muški) - M6 (2012)
Kick (muški) - M7 (2011/2010)
Kick (ženski) - Ž1 (2018/17)
Kick (ženski) - Ž2 (2016)
Kick (ženski) - Ž3 (2015)
Kick (ženski) - Ž4 (2014)
Kick (ženski) - Ž5 (2013)
Kick (ženski) - Ž6 (2012)
Kick (ženski) - Ž7 (2011/2010)
Mlađe kadetkinje - 27
B001
214
0
LAURA POCRNJIĆ (TKDGUSA)
224
2
MARTA GADŽO (IM)
B002
53
0
MATEA KUJUNDŽIĆ LUJAN (MARJAN)
381
2
MIJA BEGIĆ (POSKOK)
B003
222
2
MARIS TOMAŠIĆ (FORTECA)
320
0
ELENA PELIVAN (MAG-LI)
236
KATARINA PRKA (IM)
B004
191
0
NIKA KORUNIĆ (FORTECA)
150
2
INES BAŠTIJANOVIĆ (RUG)
B005
430
2
MIA BAŠIĆ (MONTR)
347
0
ANĐA TOMIĆ (POSKOK)
B006
49
1
LARA LJUBETIĆ PORTILLA (MARJAN)
332
2
KATARINA MATIĆ (MAG-LI)
388
DORA JAKIĆ (IM)
B020
224
2
MARTA GADŽO (IM)
381
1
MIJA BEGIĆ (POSKOK)
B021
222
1
MARIS TOMAŠIĆ (FORTECA)
236
2
KATARINA PRKA (IM)
B022
150
1
INES BAŠTIJANOVIĆ (RUG)
430
2
MIA BAŠIĆ (MONTR)
B023
332
2
KATARINA MATIĆ (MAG-LI)
388
1
DORA JAKIĆ (IM)
B036
224
2
MARTA GADŽO (IM)
236
1
KATARINA PRKA (IM)
B037
430
2
MIA BAŠIĆ (MONTR)
332
0
KATARINA MATIĆ (MAG-LI)
B044
224
0
MARTA GADŽO (IM)
430
2
MIA BAŠIĆ (MONTR)
Medalists
1. MIA BAŠIĆ, Monter
2. MARTA GADŽO, Imotski
3. KATARINA MATIĆ, Magone Livno
3. KATARINA PRKA, Imotski